MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Stable V11.0.6.0

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
Eski sürüme döndüm yavaş şarj oluyor diye. O yüzden atamayacağım malesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Agni 9.5 kernelde 2.2 ve 2.45 seçeneği var 2.2ghz seçmesi daha iyi olur diğeri telefonu yakar. Isı çok çabuk yükseliyordu denedim.
Note 6 pro için yeni güncel versionu çıkmış AGNi_kernel_tulip-stable-v10.1 olanı kurdum fakat kurulum seçeneklerinden 2.2ghz seçtigim halde 2.45 ghz görünüyor cihaz bilgisinde neden böyle bios yedegimi almıştım yeniden eski biaosa geçerdim tekrar agni kernelden kurulumda farklı seçenek seçerek kurdum yine 2.45ghz görünüyor bunun bir sebebi ne olabilir

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
48
Note 6 pro için yeni güncel versionu çıkmış AGNi_kernel_tulip-stable-v10.1 olanı kurdum fakat kurulum seçeneklerinden 2.2ghz seçtigim halde 2.45 ghz görünüyor cihaz bilgisinde neden böyle bios yedegimi almıştım yeniden eski biaosa geçerdim tekrar agni kernelden kurulumda farklı seçenek seçerek kurdum yine 2.45ghz görünüyor bunun bir sebebi ne olabilir
vallahi kardeşim onu bende anlayamadım geliştirici ile iletişime geçmek lazım

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Bende de 2.45 görünüyor lakin Max 2.2 ile çalışıyor, pek önemsemedim bu yüzden telefon gayet stabil çalışıyor, global roma kurabiliyor muyuz bu kerneli?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Öyle görünüyor ama CPU Z gibi bir program kurup bakarsanız işlemci Max 2.2ghz de çalışıyor. Sadece öyle yazıyor sorun yok :)

Bende de 2.45 görünüyor lakin Max 2.2 ile çalışıyor, pek önemsemedim bu yüzden telefon gayet stabil çalışıyor, global roma kurabiliyor muyuz bu kerneli?
Evet kurabiliyoruz ben hep globalde kullandım 11.0.4.0 da 11.0.5.0 da kullandım gayet iyi çalışıyor Yes~~

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Öyle görünüyor ama CPU Z gibi bir program kurup bakarsanız işlemci Max 2.2ghz de çalışıyor. Sadece öyle yazıyor sorun yok :)

Evet kurabiliyoruz ben hep globalde kullandım 11.0.4.0 da 11.0.5.0 da kullandım gayet iyi çalışıyor Yes~~
Teşekkürler, eu romda bi sıkıntı yaşamadım lakin global kulaklık sesinde bariz daha kaliteli, bi deneyeyim bakalım angel~~

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
Cpu_z programlada baktım işlemci modeli snapdragon 660_2.46ghz olarak görünüyor
Gpu Renderer_Adreno 512 görünüyor degişen bir durum yok yani

akinozaltin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
8