Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.PEKMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 168
  • Görüntüleme 22K

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam.Ben MIUI 12 yi flash tooll ile yükledim. Tekrar aynı romu yüklersem antirollback olur mu? Kontrol ettim anti 4 yazdı. Sıfırdan mi flash tool ile yükleme yapamaz mıyım? Yada farklı bir MIUI sürümüne geçemez mıyım ?
Android 8'e düşmediğiniz dışında sorun yok MIUI 10'a bile dönebilirsiniz. Note 6 Pro'nun tüm romları arb4 diye duymuştum.

eskidenberiburdayım

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kenan
Cihazım
note 6 pro
Konular
0
artık bundan sonra güncelleme gelmez sanırım bu modele son güncelleme buydu sanırım bu sene de devam edip 2022 de yenileriz artık

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Güncelleme almayacağı aşikar. Bu sabah MIUI 12 globalden artık gına gelince ve bunların bu cihazın yeni arayüzünü iyileştirceğine dair umudum azaldığı için. Cihazın BL kilidini açıp garantsini de bozmak suretiyle Xiaomi.EU roma geçtim. Geç bile kalmışım. Cihazın şarj tüketimi ile ile birkaç saatte değişti. MIUI 12 Global ROM da tam patatesmiş. anlamış olduk. Ağır, gereksiz bir sürü sistem ıvır zıvırı telefonu zorluyor resmen. Xiaomi.EU romu şiddetle tavsiye ederim. Global ROM ayağına resmen planlı eskitme yapıyorlar. Neyse ki geliştiriceler var. Allah onlardan da bana bu ROMU tavsiye edenden de razı olsun.

Aga44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bu telefona güncelemeleri sonlandırdılarmı 4 aydır gelmedide.

alper60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
RedMi Note 6 Pr
Konular
1
Güncelleme almayacağı aşikar. Bu sabah MIUI 12 globalden artık gına gelince ve bunların bu cihazın yeni arayüzünü iyileştirceğine dair umudum azaldığı için. Cihazın BL kilidini açıp garantsini de bozmak suretiyle Xiaomi.EU roma geçtim. Geç bile kalmışım. Cihazın şarj tüketimi ile ile birkaç saatte değişti. MIUI 12 Global ROM da tam patatesmiş. anlamış olduk. Ağır, gereksiz bir sürü sistem ıvır zıvırı telefonu zorluyor resmen. Xiaomi.EU romu şiddetle tavsiye ederim. Global ROM ayağına resmen planlı eskitme yapıyorlar. Neyse ki geliştiriceler var. Allah onlardan da bana bu ROMU tavsiye edenden de razı olsun.
eu romda farklı olarak ne var globalden acaba? ve tüm uygulamalar yine çalışıyor mu? ve şu an son sürümden bu roma geçsek ayarlar vs google hesabından yeniden yüklenir mi geri?

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
eu romda farklı olarak ne var globalden acaba? ve tüm uygulamalar yine çalışıyor mu? ve şu an son sürümden bu roma geçsek ayarlar vs google hesabından yeniden yüklenir mi geri?
Xiaomi.eu romun mevcut stabil sürümü artık güncelliğini yitirdi... güvenlik patchı eski... Uygulamalar kasım 2020den bu yana güncellenmedi. Ufak tefek bazı buglar da var. Tavsiyem Redmi note 6 pro başlığındaki başka custom romlara göz atmanız... MIUI arayüzlü ROG, Masik veya AOSP olarak Pixel edition gibi neredeyse hatasız ve çok daha güncel romlar var... İlgili başlıklara göz atıp incelemenizi tavsite ederim... Fark olarak evet çok farklılar. MIUI 12.6 arayüzlü Android 10 hatta 11 tabanlı romlar var. Bunlar varken global işkencesi çekilir mi..

Üst Alt