Yardım Redmi note 6 pro Bootloader

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Bootloader kilidini açmak için gereken yolları izledim. 72 saat beklemem gerektiğini söyledi. 72 saat sonra tekrar denedim bu seferde 129 saat beklememi söyledi. Yine bekledim. Bir daha denedim yine 72 saat diyor. Bu nasıl bir kısır döngü. Açılmıyor bu Bootloader laneti.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Bootloader kilidini açmak için gereken yolları izledim. 72 saat beklemem gerektiğini söyledi. 72 saat sonra tekrar denedim bu seferde 129 saat beklememi söyledi. Yine bekledim. Bir daha denedim yine 72 saat diyor. Bu nasıl bir kısır döngü. Açılmıyor bu Bootloader laneti.
Artık eskisi gibi hemen açmıyorlar hocam sabırla beklemeye devam,öyle yada böyle bir şekilde telefonu kullanıyorsunuz nasılsa
Selametle

Oyla:

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Öyle tabiki ama şarj konusunda berbat global rom. Eu rom kurmak lazım o yüzden açmak istiyorum. Ama iyice b... Çıktı.

Oyla:

TigerKHaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi Note 3
Meslek
Engineering Elektronic
Konular
3
Öyle tabiki ama şarj konusunda berbat global rom. Eu rom kurmak lazım o yüzden açmak istiyorum. Ama iyice b... Çıktı.
Diger Mi Unlock exe ile dene bu sefer. Direkt acilicakdir.
Bir iki sürüm Mi unlock programı olacak.

Yine senin durum da bir arkadaş a önermiş idik olmuştu. Umarım sizinkide açılır.

Oyla:

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Diger Mi Unlock exe ile dene bu sefer. Direkt acilicakdir.
Bir iki sürüm Mi unlock programı olacak.

Yine senin durum da bir arkadaş a önermiş idik olmuştu. Umarım sizinkide açılır.

Nasıl yani başka mi unlock exe. Mi unlock programı ile denedim. Mi tool v1, v2 ile denedim. Başka program var mı?

Oyla:

cemugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
17
Bir üye paylaşım yapmış bize de sizinle paylaşmak düşer... Sürekli kontrol ederseniz veya Cihazı bul bölümünü kapatırsanız hiçbir şekilde Mi Bootloader açmıyor.
"Bootloader başvurusu yapan arkadaşlar cihazla hesabı eşleştirdikleri zaman birdaha yapmasınlar. Örnek vermek gerekirse eşleştirme yapıldı, başvuru yapıldı 360 saat verdi beklediniz, 1 hafta sonra tekrardan kontrol etmek için bir daha eşleştirdiniz, burada süre sıfırlanıyor. Tekrardan beklemeniz gerekiyor. Süre sıfırlanmasa bile süreniz dolduğunda kilit açılmıyor. Bunun sebebi eşleştirme yapıldıktan sonra cihazı 360 saat kullanmanız. Yeniden yaptığınızda kilit açılmayacak. Ben 3 kere 360 saat bekledim bana ders oldu."

Oyla:

TigerKHaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi Note 3
Meslek
Engineering Elektronic
Konular
3
Oyla:

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
şu linkdeki Mi Unlock lardan bahsetmiştim.
Mi Unlock Tool – Xiaomi Tools

Evet bunları kullandım. Beklicem artık yapacak bir şey yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir üye paylaşım yapmış bize de sizinle paylaşmak düşer... Sürekli kontrol ederseniz veya Cihazı bul bölümünü kapatırsanız hiçbir şekilde Mi Bootloader açmıyor.
"Bootloader başvurusu yapan arkadaşlar cihazla hesabı eşleştirdikleri zaman birdaha yapmasınlar. Örnek vermek gerekirse eşleştirme yapıldı, başvuru yapıldı 360 saat verdi beklediniz, 1 hafta sonra tekrardan kontrol etmek için bir daha eşleştirdiniz, burada süre sıfırlanıyor. Tekrardan beklemeniz gerekiyor. Süre sıfırlanmasa bile süreniz dolduğunda kilit açılmıyor. Bunun sebebi eşleştirme yapıldıktan sonra cihazı 360 saat kullanmanız. Yeniden yaptığınızda kilit açılmayacak. Ben 3 kere 360 saat bekledim bana ders oldu."
2 gün önce yaptım 72 saat dedi. Hiç bakmadım ondan sonra. İnş. Açılır.

Oyla:
Üst Alt