Yardım redmi note 6 pro arama yaparken telefonun tamamen kapanma sorunu

B.sönmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi5
Konular
1
redmi note 6 pro çihaz arama geldiğinde yada arama esnasında kendiliğinde tamamen kapanıyor açılmıyor kendimiz açıyoruz ama şarjı normal tüketiyor bu soruna bir türlü cvp bulamadım arkadaşlar

Merhametsiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi pro
Konular
0
Persist dosyasını flashlayin sorun düzelecektir benim sorununda aynıydı hatta dosyayı flashlayinca oda duzeldi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Persist dosyasını flashlayin sorun düzelecektir benim sorununda aynıydı hatta dosyayı flashlayinca oda duzeldi
Bildirimler gelmiyordu wi-fi kafasına göre takılıyor su duzeldi

B.sönmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi5
Konular
1
redmi note 6 pro çihaz arama geldiğinde yada arama esnasında kendiliğinde tamamen kapanıyor açılmıyor kendimiz açıyoruz ama şarjı normal tüketiyor bu soruna bir türlü cvp bulamadım

Bildirimler gelmiyordu wi-fi kafasına göre takılıyor su duzeldi
Persist dosyasını bulamadım acaba nerde

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
persist dosyasını buldum ama recovery modda onu görmüyor nasıl flaşlıycam
Anladığım kadarıyla twrp kullanıyorsun. Yükle(İnstall) kısmına gel sağ altta imaj yükle diye bir seçenek olacak onu seçtikten sonra persist.imgyi seç. Hangi imajı yüklediğini seçmen gerekecek oradan persisti seç yükle.

B.sönmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi5
Konular
1
Anladığım kadarıyla twrp kullanıyorsun. Yükle(İnstall) kısmına gel sağ altta imaj yükle diye bir seçenek olacak onu seçtikten sonra persist.imgyi seç. Hangi imajı yüklediğini seçmen gerekecek oradan persisti seç yükle.
telefon tamamen gitti . mıuı yazısı geliyor kapanıyor main menü reboot,wipe data,connect with secenekleri ne yapabilirim

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
telefon tamamen gitti . mıuı yazısı geliyor kapanıyor main menü reboot,wipe data,connect with secenekleri ne yapabilirim
Sadece persist mi yükledin? Persisti hangi romdan aldın şuan hangi romdasın? Veri ile ilgili sıkıntın yoksa fastboot rom kur ama clean all seçili olsun. Bootloaderi kilitleme. Daha sonra orangefox kur adb ile ve kurduğun romdaki persisti flaşla. Veri lazımsa fastboot moda gir adb ile orangefox kur verileri al sonra dediğim işlemi yap. Sadece persistle nasıl rom çöktü ki.

B.sönmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi5
Konular
1
twrp den farklı başka nasıl yükleyebilirim

Üst Alt