Yardım Redmi note 6 pro 10.2.2.0 güncelleme sorunları

Eyup1995

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Redmi note 6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10.2.2.0 kararlı sürüm
Telefon Modeli
Redmi note 6 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Son guncellemeden sonra dokunmatik tanimama kilit ekranında 1 2 saniye bekleme sorunları olmaya başladı aynı sorunlar diğer kullanicilardada varmı?

burakozkara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yardım
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
Peki bu sıkıntıyı genel anlamda herkes yaşıyor ise bu güncellemenin ne zaman düzeltmesi gelecek ya da ne yapabiliriz yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı

Oyla:

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Peki bu sıkıntıyı genel anlamda herkes yaşıyor ise bu güncellemenin ne zaman düzeltmesi gelecek ya da ne yapabiliriz yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı
Beta sürümlerde çözülmüş daha kararlıya gelmedi ama

Oyla:

burakozkara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yardım
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
o zaman bu yaşadığımız sıkıntıların donanımsal değil yazılımsal olduğunu söyleyebilir miyiz çünkü telefonu alalı 2 gün oldu acaba telefonun donanımsal mı sıkıntısı var yazılımsal mı sıkıntısı var diye merak ediyordum okuduğum kadarıyla yazılımsal bir sıkıntı diyebilir miyiz teşekkür ediyorum

Oyla:

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
o zaman bu yaşadığımız sıkıntıların donanımsal değil yazılımsal olduğunu söyleyebilir miyiz çünkü telefonu alalı 2 gün oldu acaba telefonun donanımsal mı sıkıntısı var yazılımsal mı sıkıntısı var diye merak ediyordum okuduğum kadarıyla yazılımsal bir sıkıntı diyebilir miyiz teşekkür ediyorum
Yazılımsal

Oyla:

Loading...

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Merhaba Redmi note 6 Pro yeni aldım. Telefonda şöyle bir sorun var. Telefon sanki sabit bir yerde iken masa kanepe vs dokunmatik ekran takılıyor tepki vermiyor (bazen düzeliyor). Elime alınca kendine geliyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı. Ayrıca bazı oyunlarda oyun sesi değişik boğuk geliyor. Telefon global bootloader kapalı miui 10.3.2 kullanıyorum.

Oyla:
Üst Alt