Yardım Redmi Note 5 (whyred) için ROM önerisi

Xiaommi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Redmi Note 5 (Whyred) kullanıyorum ben de. Tek farkım BL kilidimin açık olması ve LineageOS rom kullanıyor olmam. Son derece memnunum ve yıllardır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Telefonumu en az 3 yıl daha kullanmayı düşünüyorum.

Redmi Note 5'in diğer modellerden bence en önemli farkı çok fazla custom rom'u var. Deneyerek sana en beğendiğini kullanabilirsin.

LineageOS(Android 11) her hafta yeni güncelleme geliyor. Fakat yedek almazsan tüm verilerin sıfırlanıyor. Bir kaç ayda bir temiz bir format attığım için güncellemiyorum ben.

spawn34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ne
Cihazım
mi8lite
Konular
2
Redmi Note 5 (Whyred) kullanıyorum ben de. Tek farkım BL kilidimin açık olması ve LineageOS rom kullanıyor olmam. Son derece memnunum ve yıllardır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Telefonumu en az 3 yıl daha kullanmayı düşünüyorum.

Redmi Note 5'in diğer modellerden bence en önemli farkı çok fazla custom rom'u var. Deneyerek sana en beğendiğini kullanabilirsin.

LineageOS(Android 11) her hafta yeni güncelleme geliyor. Fakat yedek almazsan tüm verilerin sıfırlanıyor. Bir kaç ayda bir temiz bir format attığım için güncellemiyorum ben.
bende suan masik F var miui10 stabil mis

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13

Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ? Ben Aospextended 9.1 kullanıyorum günü çıkartmıyor 4 saat falan ekran süresi alıyorum. Stockrom'a döndüm yine aynısını alıyorum, bilsem asla rom yüklemezdim stock romu canavar gibi 8 saat falan ekran süresi veriyordu.

Üst Alt