Soru redmi note 5 ve pro sunu ayırt etme

Peyer8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi note 5
Konular
6
Arkadaşlar redmi note 5 (pro olmayan) kullananlar telefonunuzun pro olmadığını nasıl anlıyorsunuz ? benim de redmi note 5 hatta telefon hakında ya girince redmi note 5 yazıyor ama bugün WİFİ nin ek ayarlarında sertifika yükle kısmına girip sol üst kısımdaki üç noktaya tıkladığımda redmi note 5 pro yazan birşey çıkıyor rica etsem siz de telefonunuzdan bakabilir misiniz ?

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Global olarak sunulan Xiaomi redmi note 5 ve note 5 pro arasında ön kamera ve diyafram farkı var. Çok benzeseler de aynı cihaz değiller. Note 5 de yapay zekalı kamera varken Pro da yok. Sonra note 5 pro da diyafram 2.2 iken note 5 de 1.9.
Pronun ön kamerası 20 mp note 5 in 13 mp.

Oyla:

Asohom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Global olarak sunulan Xiaomi redmi note 5 ve note 5 pro arasında ön kamera ve diyafram farkı var. Çok benzeseler de aynı cihaz değiller. Note 5 de yapay zekalı kamera varken Pro da yok. Sonra note 5 pro da diyafram 2.2 iken note 5 de 1.9.
Pronun ön kamerası 20 mp note 5 in 13 mp.
Note 5 Note 5 Pro'yu ikiye katlar. Note 5 Pro'nun tek avantajı 6GB ramli modelinin olması. 6GB rame de şu an kimsenin ihtiyacı yoktur bence.

Oyla:

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Note 5 Note 5 Pro'yu ikiye katlar. Note 5 Pro'nun tek avantajı 6GB ramli modelinin olması. 6GB rame de şu an kimsenin ihtiyacı yoktur bence.
Elbette note 5 daha üstün. Pro sadece ön kamera olarak üstün gözükse de diyafram aralığı note 5 de daha iyi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elbette note 5 daha üstün. Pro sadece ön kamera olarak üstün gözükse de diyafram aralığı note 5 de daha iyi.
Bende zaten Note 5 kullanıcısıyım

Oyla:
Üst Alt