Soru redmi note 5 ve pro sunu ayırt etme

Peyer8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi note 5
Konular
6
Arkadaşlar redmi note 5 (pro olmayan) kullananlar telefonunuzun pro olmadığını nasıl anlıyorsunuz ? benim de redmi note 5 hatta telefon hakında ya girince redmi note 5 yazıyor ama bugün WİFİ nin ek ayarlarında sertifika yükle kısmına girip sol üst kısımdaki üç noktaya tıkladığımda redmi note 5 pro yazan birşey çıkıyor rica etsem siz de telefonunuzdan bakabilir misiniz ?

Kullanıcı Adım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi6
Konular
1

Bu adresten cihazınızın IMEI'sini girerek telefonunuzun hangi ülke için üretildiğini ve tam modelini öğrenebilirsiniz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

"Verify your phone purchase" kısmı.

Oyla:

nomig66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Aemut
Cihazım
Vince
Konular
0
Redmi Note 5 Pro sadece Hindistan'da kullanılan bir isim. Redmi Note 5 (Çin/Global) = Redmi Note 5 Pro (Hindistan) : Snapdragon 636, kameralar solda, çift kamera, kod adı whyred (Ayarlarda gözükmesi lazım bunun)

Redmi 5 Plus (Çin/Global) = Redmi Note 5 (Hindistan) : Snapdragon 625, tek bir kamera var ortada, parmak izi okuyucusunun üstünde, kod adı vince.

Oyla:

Peyer8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi note 5
Konular
6

Bu adresten cihazınızın IMEI'sini girerek telefonunuzun hangi ülke için üretildiğini ve tam modelini öğrenebilirsiniz :)

"Verify your phone purchase" kısmı.
Verdiğiniz bağlantı açılmıyor bi türlü başka yerden bakabilir miyim acaba? Ben E devletten arattım orada note 5 yazıyor

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Kullanıcı Adım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi6
Konular
1
Verdiğiniz bağlantı açılmıyor bi türlü başka yerden bakabilir miyim acaba? Ben E devletten arattım orada note 5 yazıyor

MI websitesi üzerinden benim bildiğim sadece bu adres var. Ki en doğru bilgiye de bu linkten ulaşabilirsiniz. Çünkü doğrudan ilk üreticinin kayıtları. Şu an çalışıyor link.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Peyer8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi note 5
Konular
6
Oldu çok teşekkür ediyorum

Oyla:

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
MI websitesi üzerinden benim bildiğim sadece bu adres var. Ki en doğru bilgiye de bu linkten ulaşabilirsiniz. Çünkü doğrudan ilk üreticinin kayıtları. Şu an çalışıyor link.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba arkadaşlar. Bende Redmi Note 5 kullanıyorum. Bu siteden sorgulama yapınca adres teslim Lüksemburg gözüküyor. Ama aldığımdan beri bir sıkıntı görmedim güncelleme de alıyor. Bir sorun yaratır mı acaba sonraları?

Oyla:

Kullanıcı Adım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi6
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Bende Redmi Note 5 kullanıyorum. Bu siteden sorgulama yapınca adres teslim Lüksemburg gözüküyor. Ama aldığımdan beri bir sıkıntı görmedim güncelleme de alıyor. Bir sorun yaratır mı acaba sonraları?

Lüksemburg ise büyük ihtimalle Global dediğimiz avrupa sürümü. Ülkemizdeki cihazlar da böyle zaten (Global). IMEI kaydı falan resmi olarak yapıldı ise sıkıntı olmaz smoking~~

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Telefon hakkında kısmına girin, işlemci hızı 1.8 GHz ise note 5 AI(Pro), işlemci hızı 2.0 GHz ise sadece note 5'tir.

Oyla:

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Lüksemburg ise büyük ihtimalle Global dediğimiz avrupa sürümü. Ülkemizdeki cihazlar da böyle zaten (Global). IMEI kaydı falan resmi olarak yapıldı ise sıkıntı olmaz smoking~~
E-devletten sorgulama yaptım kayıtlı ve ithalat yoluyla kayıtlı imei yazıyor. Acaba Lüksemburg'dan mi ithal edilmiş cihaz?

Oyla:
Üst Alt