Yardım Redmi Note 5 Pro Mu Yoksa Mİ Max 2 Mi ?

Apex00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdal
Cihazım
Gm8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13
Telefon Modeli
Gm8
Bootloader Kilidi
Açık
başlıkta belirttiğim gibi NOTE 5 PRO modelimi yoksa mi Max 2 modelimi FOTOGRAF CEKİMİ VE PUBG MOBİL OYNAMAK İCİN yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
287
Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Bundan sizinde İstanbul da olduğunuzu anlıyorum hocam

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Yılda bir iki kez geliyorum, kızım Beykoz da okuyor, ama ben Aydın merkez deyim, yolu düşen herkesi çaya çorbaya beklerim. :)

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
42
Şuan elimde 5.7 lik bir telefon var hocam . Aslında 6.4 den fazla cekintim yok oyun oynamak istediğim için büyük ekran cazip geliyor fakat elime 6.4'' cihaz almadigim için nasıl olur bilemiyorum . Benim amacım PUBG Mobile kasmayacsk ve kaliteli ön kamera güzel fotoğraf cekecek bu kadar .

Note 5 pro mı Max 2 ye göre elbette ki alınabilir bir cihaz. Yalnız ön kameranın güzel fotoğraf çekmesi hususunda beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın. Xiaomi, amiral gemisi dediğimiz mı 6 ve mı 8 gibi cihazlarında bile kamera konusunda yetersiz kalıyor.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
287
Note 5 pro mı Max 2 ye göre elbette ki alınabilir bir cihaz. Yalnız ön kameranın güzel fotoğraf çekmesi hususunda beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın. Xiaomi, amiral gemisi dediğimiz mı 6 ve mı 8 gibi cihazlarında bile kamera konusunda yetersiz kalıyor.
Kesinlikle katılıyorum hocam, ben bugüne kadar Xiaomi lerin kamerasından memnun olanı gormedim, benim gibi bu işlerden anlamayan teknoloji özürlü bir kaç kişi haricinde

Oyla:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
42
Yılda bir iki kez geliyorum, kızım Beykoz da okuyor, ama ben Aydın merkez deyim, yolu düşen herkesi çaya çorbaya beklerim. :)
Ortak buluşma noktamız İstanbul hocam. Kızınızı görmek için geldiğiniz zamanlardan birini üstadın belirleyeceği buluşma tarihine ayarlarsınız artık...:|

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Note 5 PRO ozaman . Benden daha bilgilisiniz bu konuda . Yarın hayırlısıyla telefonu alıyorum .
Kendim de note 5 kullanıyorum ve almadan önce bu soruyu ben de sordum. angel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle katılıyorum hocam, ben bugüne kadar Xiaomi lerin kamerasından memnun olanı gormedim, benim gibi bu işlerden anlamayan teknoloji özürlü bir kaç kişi haricinde

Hocam mi Max 3 aldınız mı :o gerek yok demiştiniz son gördüğümde (çok zaman geçti üzerinden gerçi)

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
287
Oyla:

Apex00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdal
Cihazım
Gm8
Konular
1
Ozaman bu oyun konusunda geçerli olsun hocam. Hepinizin ağzına sağlık . Kamera testlerine baktım ikisinde beni tatmin ediyor fakat oyun hususunda ne olur bilemiyorum . İşlemci yönünden note 5 PRO ama oynayacağım oyundan Max 2 de aynı performansı alırmı onu düşünüyorum . Boyut konusu zaten başlı başına tedirgin edici . %60 note 5 %40 max2 sabah çözüme kavuşur inşallah rüyama belki girer bir tanesi onu alırım haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizlere affınıza sığınarak son sorumu soruyorum . İşlemci ve ram olarak iki telefon arasında dağlar kadar fark var diyebilirmiyiz .

Son düzenleme:
Oyla:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
42
Ozaman bu oyun konusunda geçerli olsun hocam. Hepinizin ağzına sağlık . Kamera testlerine baktım ikisinde beni tatmin ediyor fakat oyun hususunda ne olur bilemiyorum . İşlemci yönünden note 5 PRO ama oynayacağım oyundan Max 2 de aynı performansı alırmı onu düşünüyorum . Boyut konusu zaten başlı başına tedirgin edici . %60 note 5 %40 max2 sabah çözüme kavuşur inşallah rüyama belki girer bir tanesi onu alırım haha--
Mı Max 2 yerine SKORPİ hocamın tavsiyesi ne uyup Max 3 ü değerlendirebilirsiniz. Ekranı oyun oynamak yada film izlemek için ideal. Aralarında 250 TL bir fiyat farkı var. Artısı daha üst düzey bir işlemcisi ve yapay zeka destekli kameraya sahip olması. Eğer yanlış bilmiyorsam note 5 pro dan daha ucuz.
Yine de hangi modeli alırsanız alın neticede Xiaomi alıyorsunuz. Şimdiden hayırlı olsun.

Oyla:

Apex00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdal
Cihazım
Gm8
Konular
1
Mı Max 2 yerine SKORPİ hocamın tavsiyesi ne uyup Max 3 ü değerlendirebilirsiniz. Ekranı oyun oynamak yada film izlemek için ideal. Aralarında 250 TL bir fiyat farkı var. Artısı daha üst düzey bir işlemcisi ve yapay zeka destekli kameraya sahip olması. Eğer yanlış bilmiyorsam note 5 pro dan daha ucuz.
Yine de hangi modeli alırsanız alın neticede Xiaomi alıyorsunuz. Şimdiden hayırlı olsun.
Hocam bütçe bu ikisi arasında ikiside aynı fiyat 1200 TL

Oyla:
Üst Alt