Yardım Redmi Note 5 AI Kamera Aktifleştirme

FahrettinCG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fahrettin
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Selamün aleyküm. Redmi Note 5 AI adlı telefona sahibim. Kamera kısmında AI ile ilgili seçenek bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Selamün aleyküm. Redmi Note 5 AI adlı telefona sahibim. Kamera kısmında AI ile ilgili seçenek bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Öyle bir seçenek yok zaten. Al ibaresi kameranın yapay zekaya sahip olduğunu gösteriyor. Ayarlarla ilgili değil yani.

Oyla:

FahrettinCG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fahrettin
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Öyle bir seçenek yok zaten. Al ibaresi kameranın yapay zekaya sahip olduğunu gösteriyor. Ayarlarla ilgili değil yani.
Biryerde görmüştim. Örneğin bir çimene bakıyor orada yaprak simgesi çıkıyor. Ne olduğunu anlıyor. Fakat ben öyle bir şey olduğunu görmedim.

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Bu konuda sıkıntı yapmayın. Eskiden yüzü kare içine alıp takip etme denen şey vardı ya, eh işte onun adı gavurca face tracking di ya, eh işte onun yanına başka sahneleri de ölçen modlar koyuyorlardı ya , az ışıkta mum resmi çıkıyordu falan ya..... Aha buna artık ticari pazar uydurdular, adına yapay zeka destekli kamera dediler. Alayı tıraş olup, aptal bir 2008 model 8mp canon 590 is kadar çekim yapamazlar. Siz kafanızı yormadan nasıl bilşyorsanız yine kendi yeteneğinizle çekmeye devam edin, saygılarımla..

Oyla:

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Biryerde görmüştim. Örneğin bir çimene bakıyor orada yaprak simgesi çıkıyor. Ne olduğunu anlıyor. Fakat ben öyle bir şey olduğunu görmedim.

Sanırım sizin dediğiniz "PictureThis" tarzı bir uygulama. Bitkileri fotoğraflarından tanıyıp bilgi veren bir uygulama.

Oyla:

FahrettinCG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fahrettin
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Sanırım sizin dediğiniz "PictureThis" tarzı bir uygulama. Bitkileri fotoğraflarından tanıyıp bilgi veren bir uygulama.
Yok o şekilde değil. Ben bulursam birdaha resmini atarım.

Oyla:

FahrettinCG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fahrettin
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Yok o şekilde değil. Ben bulursam birdaha resmini atarım.

Oyla:

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Bende Mimax 2 mi satıp, Redmi Note 5'e geçmiş bulunmaktayım, öncelikle şunu söyleyim ki, Ekran büyüktü güzeldi fakat, taşıması ayrı, tek elde kullanırken ayrı bir dertdi. iyiki değiştirmişim diyorum. Bu telefona bayıldım süper. Orta segmentin en iyi telefonu bence. Bootloader henüz açmadım , birsüre orjinal yazılımda kalmayı düşünüyorum.

Oyla:

FahrettinCG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fahrettin
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Bende Mimax 2 mi satıp, Redmi Note 5'e geçmiş bulunmaktayım, öncelikle şunu söyleyim ki, Ekran büyüktü güzeldi fakat, taşıması ayrı, tek elde kullanırken ayrı bir dertdi. iyiki değiştirmişim diyorum. Bu telefona bayıldım süper. Orta segmentin en iyi telefonu bence. Bootloader henüz açmadım , birsüre orjinal yazılımda kalmayı düşünüyorum.
En doğrusunu yapmışsın. Ben de memnunum çok şükür. Bundan sonra alacağım telefonların hepsi inşallah Xiaomi olacak.

Oyla:

FahrettinCG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fahrettin
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Kardeşim sana birşey daha diyeceğim. Ben de 3/32 olanı var. Sence 3 gb Yeterli mi şuan biraz kasıyor sanırım ramden değilde hafızadan dolayı. 32 den 4 gb fala kaldı. Sence hafıza kartı alsam çözülür mü. 64 gb almayı düşünüyorum. Eyvallah şimdi den.

Oyla:
Üst Alt