Çözüldü Redmi note 4x twrp kaldırma(ÇÖZÜLDÜ)

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Arkadaşlar biraz araştırdım yanıtını tam bulamadım kolay bir şekilde twrp kaldırmak istiyorum artık root ve twrp ile rom yüklemek zor oluyor son olarak twrp den 9.2.1.0 yükledim otadan artık güncelleme almak istiyorum bilen arkadaşlar öncelikle mümkünse telefon üzerinden olmadi pc den nasıl verilerim gitmeden kaldırırım TWRP'yi?

EDİT: Twrp kaldirmak isteyen arkadaşlar ekteki img dosyasını twrp üzerinden flaşlayıp OTA üzerinden güncelleme alabilirler,konuda yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Cihazınız için stock recovery.img bulup fastboot ile cihazınıza flashlayacaksınız. Stock recovery.img dosyası fastboot rom içinde bulunuyor

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Teşekkür ederim üstadım,herhalde cihazı sıfırlamıyor bu işlem değil mi

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Teşekkür ederim üstadım,herhalde cihazı sıfırlamıyor bu işlem değil mi
yok sıfırlamaz tgz uzantılı romun içini açın recovery.img dosyasını twrp flashlar gibi flashlayın sorununuz çözülecektir

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
yok sıfırlamaz tgz uzantılı romun içini açın recovery.img dosyasını twrp flashlar gibi flashlayın sorununuz çözülecektir
Hocam img dosyasını buldum yukarıda arkadaşın dediği gibi fastboot ile mi yükleniyor sadece direk cwm den flaslasak olur mu yani doğru mu anladim mazur görün.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Hocam img dosyasını buldum yukarıda arkadaşın dediği gibi fastboot ile mi yükleniyor sadece direk cwm den flaslasak olur mu yani doğru mu anladim mazur görün.

cwm den de olur ama img dosyasını görmeye bilir cwm o nedenle fastboottan flashlamak mantıklıdır

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Çok teşekkür ederim tabi dediğiniz gibi dosyayı görmüyor artik fastboot dan deneyip bakacagiz iyi geceler

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Clockworkmod recovery projesi uzun süre önce sona erdi, twrp üzerinden install sekmesini içinde sağ alt kısımdan image seçilerek, açılan tickbox tan recovery seçerek yükleyebilirsiniz.

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Clockworkmod recovery projesi uzun süre önce sona erdi, twrp üzerinden install sekmesini içinde sağ alt kısımdan image seçilerek, açılan tickbox tan recovery seçerek yükleyebilirsiniz.
Çok çok teşekkür ederim oldu şükür dediğiniz gibi yaptim sorun çözüldü artık otadan gelince rom yüklerim rom yüklemek zaman istiyor değerli görüşleriniz için sağolunuz bilgisayar olmadan hallettik.

wakara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
wakwak
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
Arkadaşlar biraz araştırdım yanıtını tam bulamadım kolay bir şekilde twrp kaldırmak istiyorum artık root ve twrp ile rom yüklemek zor oluyor son olarak twrp den 9.2.1.0 yükledim otadan artık güncelleme almak istiyorum bilen arkadaşlar öncelikle mümkünse telefon üzerinden olmadi pc den nasıl verilerim gitmeden kaldırırım TWRP'yi?

EDİT: Twrp kaldirmak isteyen arkadaşlar ekteki img dosyasını twrp üzerinden flaşlayıp OTA üzerinden güncelleme alabilirler,konuda yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

arkadasım yardım eder mısın. telım note 4 sd beta surumu. kararlı surume gecmek ıstıyorum. nasıl yapacam. telefodan yapılabıldıgını ogrendım ama yukardakılerı okudugumda bısey anlamadım twrp dıyonus flaslamak dıyonus ota dıyonus. acemı olarak anlayacagım dılde anlatır mısınız?
[doublepost=1518429273,1518429132][/doublepost]
pardon sızı onlıne gordum. yukardakı arkadasa konudan bahsettım bana da yardım eder mısınız. bırde yukledım mı verıler uygulamalar gıdıyor mu

Üst Alt