Yardım Redmi Note 4X (MTK) Miui 10 yükleme hatası.

eksi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Note 4x
Konular
2
Merhaba arkadaşlar,

Geçenlerde telefonum arızalandı ve wipe atmak zorunda kaldım. Hazır her şeyim silinmiş iken miui10 kurmak sitedim. Fakat 1.5 gb a yakın olan zip dosyasını indirip mi nin resmi sayfasında anlatılanları (sistem güncelleyecisiden yükleme özelliğini kullandım) yaparken sistem güncelleyecisi "güncelleme doğrulanamıyor" hatası verdi. Alt başlık olarak da "other reason" yazan bir pencere açtı. Telefonumda bootloader kilidi kapalı ve şuanda miui 9.6.1 yüklü. Yüklemem için yardımcı olur musunuz?

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Merhaba arkadaşlar,

Geçenlerde telefonum arızalandı ve wipe atmak zorunda kaldım. Hazır her şeyim silinmiş iken miui10 kurmak sitedim. Fakat 1.5 gb a yakın olan zip dosyasını indirip mi nin resmi sayfasında anlatılanları (sistem güncelleyecisiden yükleme özelliğini kullandım) yaparken sistem güncelleyecisi "güncelleme doğrulanamıyor" hatası verdi. Alt başlık olarak da "other reason" yazan bir pencere açtı. Telefonumda bootloader kilidi kapalı ve şuanda miui 9.6.1 yüklü. Yüklemem için yardımcı olur musunuz?

Her cihazda geçilemeyebiliyor, bir de geçebilmeniz için miui'ın sitesindeki romun en son versiyonunu indirmeniz gerekmekte. En guvenilir ve kolay yolu bootloader kilidini açıp mi flash ile romu flashlamaktır...

Oyla:
Üst Alt