Rom Redmi Note 4X Mido MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 8.12.20

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Herşey yolunda ve güzel gidiyor şimdilik gördüğüm küçük bag YouTube video açınca açılıyor ama oynamıyor gerek yeniden tıklamak lazım Ramada biraz fazla yiyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam siz muhakkak temiz kurulum yapmamiwsiniz o yüzden hatalar olmuş remzi kurukum gerek her zaman inşallah başka hataları çıkmaz
Bende baya sıkıntı çıktı spotifydan ses gelmemesi , ilk açılışın çok yavaş olması gibi. Tekrar da denemek istiyorum siz sadece romu mu kurdunuz yoksa dolby ve magisk flaşladınız mi?

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Bende baya sıkıntı çıktı spotifydan ses gelmemesi , ilk açılışın çok yavaş olması gibi. Tekrar da denemek istiyorum siz sadece romu mu kurdunuz yoksa dolby ve magisk flaşladınız mi?
rom baslarda guzel gorundu ama ama uygulama hatalari oldu ve yine miui 9 dondum bunun wip yapib yapmamayla alakasi yokmus rom kendi sikintili cikdi olasi ki siz kurandan sonra sikindilari gosdermis ben kurub calisdirandan kullanandan sonra,bilemiyorum yinede iyi sanslar....
Insalllah normal calisan sgsi rom cikar ve daha rom arayisina son buluruz umutluyum hala

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Konular
81
rom baslarda guzel gorundu ama ama uygulama hatalari oldu ve yine miui 9 dondum bunun wip yapib yapmamayla alakasi yokmus rom kendi sikintili cikdi olasi ki siz kurandan sonra sikindilari gosdermis ben kurub calisdirandan kullanandan sonra,bilemiyorum yinede iyi sanslar....
Insalllah normal calisan sgsi rom cikar ve daha rom arayisina son buluruz umutluyum hala
Ben şuan mi globe stabil kullanıyorum size de tavsiye ederim

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Miui 10 var sitesinde sadece ama 9 da vardır illaki siteyi atayım ben
Teşekkürler hocam bende 2 gün evvel aradim MIUI 9 bulmadım kendi sitesindende kaldırmış ve hiçbir yerde paylaşımı yok MIUI 10 gecmeyide hiç düşünmüyorum gcam + yok diye eğer olurda MIUI 10 problem yaşarsınız benim uzun zamandır kullandığım problem yaşamadığını tek MIUI 9 MIUI.am son Betasi hatasız tavsiye ederim

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Konular
81
Teşekkürler hocam bende 2 gün evvel aradim MIUI 9 bulmadım kendi sitesindende kaldırmış ve hiçbir yerde paylaşımı yok MIUI 10 gecmeyide hiç düşünmüyorum gcam + yok diye eğer olurda MIUI 10 problem yaşarsınız benim uzun zamandır kullandığım problem yaşamadığını tek MIUI 9 MIUI.am son Betasi hatasız tavsiye ederim
Miui 9 bana yavaş geliyo nedense 10 a göre. Ben de geçmiştim ama dayanamadım

Perviz_Aze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Perviz
Cihazım
redmi not 4
Konular
3
Romu tertemiz kurdum sorunsuz ardindan magiks flashlafim ve guncellemesi vardi yaptim bukadar.yutubda videosu var step by step izle

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Romu tertemiz kurdum sorunsuz ardindan magiks flashlafim ve guncellemesi vardi yaptim bukadar.yutubda videosu var step by step izle
Bende her zaman yaptığım gibi tertemiz kurdum ve sonra magisk güncelleme falan root aktivite oldu biraz kullandım ve iyi gibiydi telefonu cidden cekdim nerdeyse 2 saat sardaydi ram fazla yiyordu YouTube az az donma Instagram'da videolar sesi gelmem ve buglar vs vs sgsi rom kurmudum bundan önce miuipro 8.11.8 o iyiydi lag falan yoktu ama internette takılırken harflerin bir çoğu silinmisdi mesela ( M. Türk. e. F. o. mu )

Üst Alt