Rom Redmi Note 4X Mido MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 8.12.20

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Değerli Cihazdaşlarım, Greeshan rom bana Sayın Skorpi Üstadım tarafından tavsiye edilmiştir, Rom gerçekten de muhteşem ve ben tüm Mido’culara tavsiye ediyorum.

Rom,Global Beta rom üzerine inşa edilmiştir.Gereksiz aplikasyonlar kaldırılmış ve sistem hızlandırılmıştır.Batarya performansı ve Mod’lar ön plandadır.

Face ID : Evet
Sesli Not : Evet
Salla Ekran Kapansın : Evet
Salla Remi Temizlesin : Evet
3.Parti Tema Yüklenebiliyor : Evet
Full Screen Modu : Evet
Okuma Modu : Evet
Çift tıklama ile ekran açma : Evet
Tek tıklama ile ekran kapatma : Evet

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...

Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....
  1. Greeshan rom u indirin ve dahili veya SD Kart belleğe aktarın.
  2. Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
  3. TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve sırasıyla Dalvik/ART Cache, Cache, System ve Data’yı silin.(Bildiğimiz 4 Wipe)
  4. TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Greeshna zip dosyasını seçin ve Swipe to Confirm Flash yapınız.
  5. Rom başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve tekrar Install kısmına gelip Magisk 17.3 ü fleşleyin ve reboot edin
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

*Konuda yer alan Anlatım tarafımca Redmi Note 4 X Mido Cihazımda denenmiş, çalıştığı doğrulanıp konuya eklenmiştir. Bende çalışan bir şey Sizde çalışmayabilir.

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İndirme Linki: 8.11.22
8.11.29
8.12.06
8.12.13.
8.12.20

Son düzenleme:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Değerli Cihazdaşlarım, Greeshan rom bana Sayın Skorpi Üstadım tarafından tavsiye edilmiştir, Rom gerçekten de muhteşem ve ben tüm Mido’culara tavsiye ediyorum.

Rom,Global Beta rom üzerine inşa edilmiştir.Gereksiz aplikasyonlar kaldırılmış ve sistem hızlandırılmıştır.Batarya performansı ve Mod’lar ön plandadır.

Face ID : Evet
Sesli Not : Evet
Salla Ekran Kapansın : Evet
Salla Remi Temizlesin : Evet
3.Parti Tema Yüklenebiliyor : Evet
Full Screen Modu : Evet
Okuma Modu : Evet
Çift tıklama ile ekran açma : Evet
Tek tıklama ile ekran kapatma : Evet

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...

Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....

1. Greeshan rom u indirin ve dahili veya SD Kart belleğe aktarın.
  2. Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
  3. TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve sırasıyla Dalvik/ART Cache, Cache, System ve Data’yı silin.(Bildiğimiz 4 Wipe)
  4. TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Greeshna zip dosyasını seçin ve Swipe to Confirm Flash yapınız.
  5. Rom başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve tekrar Install kısmına gelip Magisk 17.3 ü fleşleyin ve reboot edin

Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

*Konuda yer alan Anlatım tarafımca Redmi Note 4 X Mido Cihazımda denenmiş, çalıştığı doğrulanıp konuya eklenmiştir. Bende çalışan bir şey Sizde çalışmayabilir.

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.

Çok yakında burada

İndirme Linki: 8.11.22
Elinize sağlık hocam,mido için gerekli bir paylaşım olmuş, her cihaz greeshan romu tatmalı kesinlikle.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Elinize sağlık hocam,mido için gerekli bir paylaşım olmuş, her cihaz greeshan romu tatmalı kesinlikle.

Keşke Mi5 için de olsa :D

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Keşke Mi5 için de olsa :D

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Keşke olsa hocam,ama maalesef belirli cihazlara veriyor şu an sadece ama ileriye dönük yelpazeyi genişletebilir.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Sizde sağolun evet açmakta fayda vardı..Ve şu anda denemedeyim hiçte olumsuz bir yanı yok..Stabil

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın DOBERDEN hocam, emeğinize sağlık, inşallah Greeshan romu bir çok kişi kullanır ve sorunsuz, keyifli bir Cihaz deneyimi yaşarlar, aynı biz Max 2 ciler gibi

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Sayın DOBERDEN hocam, emeğinize sağlık, inşallah Greeshan romu bir çok kişi kullanır ve sorunsuz, keyifli bir Cihaz deneyimi yaşarlar, aynı biz Max 2 ciler gibi

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Sizde sağolun Üstatım umarım bu konu ile Greeshan hak ettiği konuma ulaşır gerçi bu Rom benim ilk gözağrım ama ondan öte samimiyetimle yazıyorum inanılmaz bir tutkuya kapılıyorsunuz bu Romu kullanırken..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok iyi :) Ellerinize sağlık.
Teşekkürler...

Üst Alt