Soru Redmi Note 4X için En İyi GCam Hangisi?

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Android 9/10 için en iyi ve stabil sürüm hangisi arkadaşlar? Ya da android 8de daha stabil sürümler varsa onları da deneyebilirim. Amacım en iyi kamera performası almak.

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Hocam hangi geliştiriciden? Arnova ve Parrot043 denedim farklı farklı sürümlerini, Parrot043 7.2.014v3 en stabiliydi şuanda bunu kullanıyorum fakat fotoğrafları yaklaştırınca küçük küçük lekeler beliriyor bu sürümde de. Bir de 5.1.0.18 deneyeyim bakalım.

Oyla:

murashka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eylül
Cihazım
redmi note 4x
Konular
0
Hocam hangi geliştiriciden? Arnova ve Parrot043 denedim farklı farklı sürümlerini, Parrot043 7.2.014v3 en stabiliydi şuanda bunu kullanıyorum fakat fotoğrafları yaklaştırınca küçük küçük lekeler beliriyor bu sürümde de. Bir de 5.1.0.18 deneyeyim bakalım.
denediniz mi? bir de nasıl kurdunuz? miui 9.5 ve anroid 7 ye geçtim. yardımcı olur musun?

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
denediniz mi? bir de nasıl kurdunuz? miui 9.5 ve anroid 7 ye geçtim. yardımcı olur musun?
Hocam çok uzun süredir Android 7 ve MIUI rom kullanmıyorum ama hatırladığım kadarıyla telefonu rootlayarak ya da recovery aracılığıyla build.prop dosyasına erişerek şu ibareyi eklemeniz gerekiyor GCam kullanabilmek için: camera.HAL3.enabled=1
Sonrasında size tavsiyem farklı portları denemeniz olacak hocam. Çok uzun zamandır Android 7 kullanmıyorum ve şimdiki GCam modları da 7 uyumlu değil malesef. Hatırladığım kadarıyla UriKill isimli bir geliştiricinin portunu kullanıyordum MIUI kullandığım zamanlarda ama emin değilim. Linki aşağıya ekliyorum.

Buradaki "MGC_5.1.018_BU_FOR_XRN4x_V2.apk" isimli modu kullanıyordum.

Oyla:

murashka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eylül
Cihazım
redmi note 4x
Konular
0
Hocam çok uzun süredir Android 7 ve MIUI rom kullanmıyorum ama hatırladığım kadarıyla telefonu rootlayarak ya da recovery aracılığıyla build.prop dosyasına erişerek şu ibareyi eklemeniz gerekiyor GCam kullanabilmek için: camera.HAL3.enabled=1
Sonrasında size tavsiyem farklı portları denemeniz olacak hocam. Çok uzun zamandır Android 7 kullanmıyorum ve şimdiki GCam modları da 7 uyumlu değil malesef. Hatırladığım kadarıyla UriKill isimli bir geliştiricinin portunu kullanıyordum MIUI kullandığım zamanlarda ama emin değilim. Linki aşağıya ekliyorum.

Buradaki "MGC_5.1.018_BU_FOR_XRN4x_V2.apk" isimli modu kullanıyordum.
teşekkür ederim. yükledim şimdi sorunsuz kullanıyorum :)

Oyla:

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Merhaba forumdaşlar.. Emektar mido telefonumda stock MİUİ 11 kullanıyorum. Gcam yüklemek için ne yapmam lazım acaba?

Oyla:
Üst Alt