Çözüldü Redmi Note 4x cihazım açılmıyor

oktayakgoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi 4
Konular
3
Telefonuma twrp ile miui 9 kurmuştum. sonra twrp telefondan gitsin diye miflasher ile fastboot tan 8.4.5 olan sürümü kurdum. işlem bitti ama cihaz açılmıyor bir türlü. mi yazıyor powered by android yazıp üç nokta sürekli hareket ediyor ama uzun süre beklememe rağmen cihaz açılmadı.

fastboottan miflasher ile tekrar kurmak istedğim de işlem hemen bitiyor bir değişiklik olmuyor. twrp yüklemek istediğim de cihaz kilitli olduğu için işlem yapmıyor. cihazı açmadan tekrar unlock edebilirmiyim cihazı ?

ses açma ve güç tuşuna başarak açıyorum pcsuite bağlanmak istiyorum ama oda nedense bağlanmıyor. bu cihaza yapabilecek hiç bir şeyim yok mu ?

Erenimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
MI 5S Plus
Konular
10
telefona mi hesabı bağlıysa internetten kilit açma yöntemini deneyin.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Telefonuma twrp ile miui 9 kurmuştum. sonra twrp telefondan gitsin diye miflasher ile fastboot tan 8.4.5 olan sürümü kurdum. işlem bitti ama cihaz açılmıyor bir türlü. mi yazıyor powered by android yazıp üç nokta sürekli hareket ediyor ama uzun süre beklememe rağmen cihaz açılmadı.

fastboottan miflasher ile tekrar kurmak istedğim de işlem hemen bitiyor bir değişiklik olmuyor. twrp yüklemek istediğim de cihaz kilitli olduğu için işlem yapmıyor. cihazı açmadan tekrar unlock edebilirmiyim cihazı ?

ses açma ve güç tuşuna başarak açıyorum pcsuite bağlanmak istiyorum ama oda nedense bağlanmıyor. bu cihaza yapabilecek hiç bir şeyim yok mu ?
Cihazın tekrar bootlader kilidi aktif olduysa telefonunu söküp tespoint yöntemi ile edl moda alıp rom yükleyebilirsiniz.

oktayakgoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi 4
Konular
3
testpoint işi nasıl yapılıyor.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

oktayakgoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi 4
Konular
3
redmi note 3 için sanırım yazılımla halledilebiliyor bu iş bizim cihaza uygun olan yok mu ? kesinlikle tek çözüm bu yöntem mi ?

oktayakgoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi 4
Konular
3
dediklerini yapıyorum fakat edl moda da girmiyor benim cihaz. video da kinin aynısını yapıyorum ama Windows 10 olduğu için mi nedir onlarda çıkan com bilmem kaç bende çıkmıyor. konu hakkında bilgisi olan yok mu ?

oktayakgoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi 4
Konular
3
edl mod olayını hallettim fakat holo lu bir dosya ya geliyor yükleme işleminde orada kalıyor. bir çözümü olan var mı ?

efsane.bahri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Redmi note 4x im hiçbir tepki vermeden oyun oynarken kendiliğinden kapandi. Hiçbir şekilde açılmıyor şarja takitigimda kırmızı ışık yanıp sönüyor başka hiçbir tepki yok lütfen acil yardım edin. Şimdiden teşekkür ederim.

Üst Alt