Yardım Redmi Note 4'te Yaşadığım Sorunlar

Dodoizmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
Merhaba, benim cihazım 1 yıllık bir cihaz geçiş evresi için idareten almıştım. Fiyat performans açısından çok iyi. Lakin uzun vaadede geçiş yapamadım başka cihaza ve note 4 bazı sorunlar çıkarmaya başladı. Bu sorunlar ;

1- Şarj ilk aldığımda aynı performansta 2 gün giderken (4100mpah) batarya var cihazda. Şimdiler de 8 saat anca :D
2- Usb şarj soketi sürekli olarak bozuluyor şuan şarjda kullanamıyorum cihazı şarjda sabit kalması lazım.
3- Ekran kaydedici açıkken bir anda kaydı bitiriyor. Yada hiç kayıt yapmıyor. Diğer hiç bir kaydedicide yapmıyor. (Mobile Legends oynuyorum global oyuncuyum video çekmem lazım)
4- Oyun oynarken alta alıp başka bir uygulamaya bakınca oyundan atıyor geri oyuna döndüğümde oyun baştan başlıyor. Bu konular hakkında yardımcı olabilcek var mı ?

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Forum kuralları gereği başlığınızın konu ile alakalı olup; acil, yardım,!!! Gibi ifadelerin olması yasaktır.
Düzenlenmiştir.

Sorunlarınıza gelirsek;
2. Madde dışında hepsi yazılımsal sorunlar yani romunuzdan kaynaklı sorun gibi duruyor.
Ve 2. Maddeye gelirsek; sürekli şarjda kullanırsanız soketi bozmanız çok normal.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Dodoizmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
Forum kuralları gereği başlığınızın konu ile alakalı olup; acil, yardım,!!! Gibi ifadelerin olması yasaktır.
Düzenlenmiştir.

Sorunlarınıza gelirsek;
2. Madde dışında hepsi yazılımsal sorunlar yani romunuzdan kaynaklı sorun gibi duruyor.
Ve 2. Maddeye gelirsek; sürekli şarjda kullanırsanız soketi bozmanız çok normal.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Düzenlenmiştir.

Sorunlarınıza gelirsek;

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Rom sorununu nasıl düzeltebilirim tavsiyeleriniz veya gösterebileceğiniz bir yol var mıdır ?

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Rom sorununu nasıl düzeltebilirim tavsiyeleriniz veya gösterebileceğiniz bir yol var mıdır ?
Yeni güncelleme gelmesini bekleyebilirsiniz.
Veya bootloader kilidi açıp uygun bir custom roma geçebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt