Redmi Note 4G/LTE(YENİ REDMİ NOTE)

xiaomi facebook hesaplarından yeni redmi note un özelliklerini paylaştı ve o özellikler.

-10gr daha hafif.en iyi deneyim
- Qualcomm Snapdragon 400 MSM8928
Quad-Core 1.6 GHz
- 2GB RAM + 8GB dahili hafıza+ artırılabilir 64gb hafıza
- MIUI Android 4.4 KitKat yüklü;mi band ile bağlantı imkanı
- 5.5 inches IPS ekran
- 13MP kamera
- 3100 mAh batarya
- tek-SIM
- 999 RMB (~160 USD)
- TD-LTE versiyon 12 ağustosta satışta, FDD-LTE versiyon ise 26 ağustos.

kaynak: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=742088712517373&substory_index=0&id=163658043693779&refid=28&_ft_=qid.6044384433036787473%3Amf_story_key.-2444475414028840174&__tn__=%2As

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
Cvp: Redmi Note 4G/LTE(YENİ REDMİ NOTE)

Guaire' Alıntı:
benkimim pid=7068 dateline=1407362435' Alıntı:
aynen katılıyorum ama sonraki nesile iyi çalışmaları gerekicek özellikle IUNI ye dikkat edilmeli bence tek sorunları pildi u3 te bunu gidericekleri söyleniyor htc nin arka kamera diye koyduğu ultrapixel kamerayı ön kamera yapmış firma.ama daha çok yeni ve küçükler xiaomi karşısında. bakalım xiaomi bu nesilde böyle geçti ama sonraki nesil zorlamaları gerekicek.

OnePlus'ın arkasında Oppo'nun olması gibi, IUNI'nin arkasında da Gionee varmış diye okudum bazı yerlerde.

öylede oppo gibi alalen belli etmiyorlar sanki bambaşka bir firma imiş gibi duruyor ürünü hiç bir gionee ye benzemiyor.oneplus one oppo find7 find5 karışımı bir tasarıma sahip örneğin hatta belli yerlerlerde opponun yazılımı olan color os ile satılıyor. one plus one.

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23

benkimim' Alıntı:
öylede oppo gibi alalen belli etmiyorlar sanki bambaşka bir firma imiş gibi duruyor ürünü hiç bir gionee ye benzemiyor.oneplus one oppo find7 find5 karışımı bir tasarıma sahip örneğin hatta belli yerlerlerde opponun yazılımı olan color os ile satılıyor. one plus one.

Evet Oppo ile OnePlus direk kardeş gibi duruyor. Zaten OnePlus One'ın kısaltması da OPO oluyor :D

Iuni U2'nin 16GB modeli Mi3 gibi 240$, 32GB modeli ise 270$, üstelik 3GB RAM'i var. Ön kamerası dediğiniz gibi HTC One'ın arka kamerası, arka kamerası da Gionee E7'deki arka kamera. Arkası gövdesi de komple metal. Tasarım HTC One'dan aşırma.

Hiç fena değil.

IUNI buralara gelmese bile U3 ile Mi4'ü zorlarsa fiyat kırmak zorunda kalabilir Xiaomi.

5 inçlik bir telefon boyutunda 2K 5.5 inç bir ekran, çift 4G hat vs. gibi söylentiler var. Bir de U2'deki gibi metal gövde ve Snapdragon 805 veya Tegra K1 ile 320$'a patlatırsa, kapışılır.

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524

Guaire' Alıntı:
benkimim' Alıntı:

Evet Oppo ile OnePlus direk kardeş gibi duruyor. Zaten OnePlus One'ın kısaltması da OPO oluyor :D

Iuni U2'nin 16GB modeli Mi3 gibi 240$, 32GB modeli ise 270$, üstelik 3GB RAM'i var. Ön kamerası dediğiniz gibi HTC One'ın arka kamerası, arka kamerası da Gionee E7'deki arka kamera. Arkası gövdesi de komple metal. Tasarım HTC One'dan aşırma.

Hiç fena değil.

IUNI buralara gelmese bile U3 ile Mi4'ü zorlarsa fiyat kırmak zorunda kalabilir Xiaomi.

5 inçlik bir telefon boyutunda 2K 5.5 inç bir ekran, çift 4G hat vs. gibi söylentiler var. Bir de U2'deki gibi metal gövde ve Snapdragon 805 veya Tegra K1 ile 320$'a patlatırsa, kapışılır.

aynen size tamamı ile katılıyorum u2 de tek sorun pildi.ha birde miui dan aşırma IUNI OS var :) IUNI doğru yolda giderse xiaomi ile çok ciddi kapışır buda bize yarar tabiki.bir samsung ve apple gibi sürtüşmeleri yakın gibi :) çünkü aynı klasmanda ve aynı mantalite ile ilerliyorlar.

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23

benkimim' Alıntı:
ayne size tamamı ile katılıyorum u2 de tek sorun pildi.ha birde miui dan aşırma IUNI OS var :) IUNI doğru yolda giderse xiaomi ile çok ciddi kapışır buda bize yarar tabiki.bir samsung ve apple gibi sürtüşmeleri yakın gibi :) çünkü aynı klasmanda ve aynı mantalite ile ilerliyorlar.

Stabilse MIUI'dan arak olması çok mühim değil. Önce taklit eder, sonra üzerine koyar (becerebilirse.) MIUI için de IOS taklidi diyorlar. Uygun fiyata elime iyi çalışan bir ürün geçecekse sorun değil.

Xiaomi biraz zafer sarhoşluğunda galiba. Biraz rekabet iyi gelir.

ZTE'nin yeni çıkan Nubia Z7 serisi de çok iyi sattı.

Coolpad'in S801, 5.5 inç 2K ekranlı, 3GB RAM'li bir modeli çıkacak.

Coolpad'in sanırım 13 Ağustos'ta bir de F2 diye bir modeli çıkacak, 5.5 inç ve 4G'li, Redmi Note'e rakip olarak... MT6595 veya MTK6592 ile çıkacak. MT6595 ve 1000 yuan olarak çıkarsa Redmi Note'un işi zor.

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524

Guaire' Alıntı:
benkimim' Alıntı:
ayne size tamamı ile katılıyorum u2 de tek sorun pildi.ha birde miui dan aşırma IUNI OS var :) IUNI doğru yolda giderse xiaomi ile çok ciddi kapışır buda bize yarar tabiki.bir samsung ve apple gibi sürtüşmeleri yakın gibi :) çünkü aynı klasmanda ve aynı mantalite ile ilerliyorlar.

Stabilse MIUI'dan arak olması çok mühim değil. Önce taklit eder, sonra üzerine koyar (becerebilirse.) MIUI için de IOS taklidi diyorlar. Uygun fiyata elime iyi çalışan bir ürün geçecekse sorun değil.

Xiaomi biraz zafer sarhoşluğunda galiba. Biraz rekabet iyi gelir.

ZTE'nin yeni çıkan Nubia Z7 serisi de çok iyi sattı.

Coolpad'in S801, 5.5 inç 2K ekranlı, 3GB RAM'li bir modeli çıkacak.

Coolpad'in sanırım 13 Ağustos'ta bir de F2 diye bir modeli çıkacak, 5.5 inç ve 4G'li, Redmi Note'e rakip olarak... MT6595 veya MTK6592 ile çıkacak. MT6595 ve 1000 yuan olarak çıkarsa Redmi Note'un işi zor.

xiaomi bu nesilde yerinde saymasını sert ödeyecek gibi duruyor rakipleri oldukça sağlam ve zirveye kararlı zte şu yaygın ağını kullanmayı başarsa yeri çok farklı olabilir.coolpad de iyi bir firma çok ucuz ürünlerle çin pazarında ilk 10a giriyorlar.

Üst Alt