İnceleme Redmi Note 4(Snapdragon) 2-3 günlük izlenimim

ozan1910

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
RN4(S)
Konular
5
Merhaba arkadaslar 3-4 gundur redmi note 4 global sd625 kullanıyorum gittigidiyordan 920 tl ye aldım full siyah.

İlk izlenimlerimi yazayım:

Oncelikle eski telefonum olan iphone 5s e göre sarjı sanırım 3 kat fazla gidiyor, dün gün boynca 2-3 saat oyun mobil veri full acık pil tasarufu kapalı parlaklık %50 civarında gün geceridim bitiremedim sarjı uyumadan baktım sarjım %18 kalmıstı ve 8 saat 24 dk ekran suresi aldım son 1 saatinde oyun oynadım ve arkadan spotify acıktı. Sabah uyandıgımda %16 kalmıstı sarj.

Sarj performansı 10/10

İşlemci performansı olarak akıcı denilebilir çok nadir bazı noktalarda hafif kasma yapıyor ama benim için en önemli olan şey akıcılık olmasına ragmen rahatsız edici bir durum olmadı.

Performans 8/10

Kamera olarak: kamerayı çok fazla kullanmıyorum ihtiyac duymam açıkcası arada snap falan atarım onda da beni üzmedi

Genel olarak telefondan çok memnun kaldım almadan önce kafamda çok süpheler vardı ama çok şükür şimdi iyi ki almışım diyorum gerçekten. Sadece bildirim sistemine hiç alışamadım iPhone dan sonra bana göre çok geliştirilmesi gerek. Ve dokunmatik hassiyeti olarak Apple in yanına hiç bi cihaz yaklaşamıyor bunu anladım, şöyle örnek vereyim örneğin instagram timeline inda parmağınızı koyduğunuzda aşağı veya yukarı çektiğinizde ilk koyduğunuz yere gelmesi arasında delay var çözümü var mı bilmiyorum ama alışırım diye düşünüyorum.

Şimdi bir kaç sorum var:

Öncelikle ekran kilitliyken whatsapptan mesaj geldiginde kilit ekranında bu mesajı okumamız mümkün değil mi? Veya bildirimler için her hangi bir ayrı app yüklesem yardımcı olur mu?

Onun harici unlock için başvuru yaptım miui sitesinden kabul aldım sanırım 1 hafta sonra unlock yapabiliyorum ve yapacağım, kurcalamak için aldım zaten cihazı bilgisayar mühendisi olduğumda düşünülürse sanırım yanlış bişey yapmam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
, yıllardır apple kullanıcısı olduğum için daha önce hiç rom, root veya unlock gibi bir şey yapmadım.

TahaKaradeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
MI5
Konular
3
Takribi 10 saat ekran süresi var yani. Maşallah be.

Xiaomi tellerin -üst seviye olanların - ekran sürelerini merak ediyorum. Böyle incelemeleri seviyorum. Teşekkür ederim bilgi için.

ozan1910

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
RN4(S)
Konular
5
Takribi 10 saat ekran süresi var yani. Maşallah be.

Xiaomi tellerin -üst seviye olanların - ekran sürelerini merak ediyorum. Böyle incelemeleri seviyorum. Teşekkür ederim bilgi için.

dedigim gibi bunun 3.30 saati oyun oynamsım ve son 1 saati oyunun arkasında spotify acıktı gerçekten muazzam

hemree

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
iphone
Konular
1
merhaba bende kllandığınız aynı cihazdan almayı düşünüyorm ama deep slepp probleminden bahsedilmiş şarjının çabuk bittiğinden şikayetçi olunmuş siz böyle bir sorun yaşadınız mı?
[doublepost=1510131613,1510131539][/doublepost]merhaba bende kllandığınız aynı cihazdan almayı düşünüyorm ama deep slepp probleminden bahsedilmiş şarjının çabuk bittiğinden şikayetçi olunmuş siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

Hasan0990

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Memur
Konular
11
Ben alalı henüz 6gün oldu, sizce pili normal mi bana az gidiyor gibi geldi, bir de şarj süresi 3saati geçiyor sanki.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
Ben alalı henüz 6gün oldu, sizce pili normal mi bana az gidiyor gibi geldi, bir de şarj süresi 3saati geçiyor sanki.

Ampere diye bir program var sarj olma hizi ve desarj olma hizinizi yaziyor desarjin ideali hicbir islem yapmadan ve minimum parlaklikta 300 un altinda olmasi lazim sarj hizi ise 900 ustunde olmasi lazim bunlarin ss sini atarsaniz daha saglikli olur

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk

Hasan0990

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Memur
Konular
11
Ampere diye bir program var sarj olma hizi ve desarj olma hizinizi yaziyor desarjin ideali hicbir islem yapmadan ve minimum parlaklikta 300 un altinda olmasi lazim sarj hizi ise 900 ustunde olmasi lazim bunlarin ss sini atarsaniz daha saglikli olur

Veriler bu şekilde.

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
Veriler bu şekilde.

Gayet iyi degerler forumda greenify kullanimi paylasmistim onu izleyin sarjinizin dolma ve baslama suresi istediginize daha yakin olacaktir

Hasan0990

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Memur
Konular
11
Gayet iyi degerler forumda greenify kullanimi paylasmistim onu izleyin sarjinizin dolma ve baslama suresi istediginize daha yakin olacaktir

Anladım teşekkür ederim

Üst Alt