İnceleme Redmi Note 4 Miui v10.2.3.0 Güncellemesi Geldi

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Custom roma geçtim rahatladım vallahi. Aosp çok yavaş geldi miuidan sonra ben de mi globe'a geçtim. Reklamsız, face id, batarya performansı global stabilden daha iyi gibi geldi bana ve saati ortaya alma modu da çok güzel gözüküyor. Buraya yazayım dedim birkaç kişinin aklı karışır belki diye drunk~~
Hangi custom rom?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Custom roma geçtim rahatladım vallahi. Aosp çok yavaş geldi miuidan sonra ben de mi globe'a geçtim. Reklamsız, face id, batarya performansı global stabilden daha iyi gibi geldi bana ve saati ortaya alma modu da çok güzel gözüküyor. Buraya yazayım dedim birkaç kişinin aklı karışır belki diye drunk~~
Maşallah çok güzel değerler vermiş cihaz.Olurda yeni bir macera aramak isterseniz Greeshan'ın global stabil üzerine yaptığı rom'u da göz ardı etmemek lazım mi Max 2 kullanıcılarının vazgeçilmezi pil konusunda.

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Hangi custom rom?
Mi globe stabil kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maşallah çok güzel değerler vermiş cihaz.Olurda yeni bir macera aramak isterseniz Greeshan'ın global stabil üzerine yaptığı rom'u da göz ardı etmemek lazım mi Max 2 kullanıcılarının vazgeçilmezi pil konusunda.

Rom denemek çok zevkli bunu da deneyeceğim inşallah teşekkürler :)

Üst Alt