Yardım Redmi Note 4 Güç Tuşu Problemi

Hellios Darkline

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
Herkese Hayırlı Ramazanlar. Öncelikle bir süredir fark ettiğim ve bugün kafamı kurcalayan bir sıkıntıyı dile getirmek istiyorum. Telefonumda güç tuşuna eskiden hafif baskı uygulayarak bastığım zaman orta kısmında rahatça açılıyordu ancak şimdi hafif bir şekilde ne kadar basarsam basayım algılamıyor ya biraz sert bastırarak açmam gerekiyor ya da tırnağımla hafif bastığım zaman açılıyor. Benim düşündüğüm konu ise güç tuşunu fazla kullanmıyor olmam bu nedenle cihazı kullananlar da aynı durumdan muzdarip mi sormak isterim. Kullandığım silikon kılıfın etki edebileceğini düşünüyor olsam da kapağını açıp takmam bu durumu düzelir mi acaba yaşayan varsa bu durumu yardımcı olursa memnun olurum.

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
hocam kalıcı bir çözüm bulamaz mıyız bu duruma uzun süreli kullanım için çok kötü olacak yoksa :(
Cihazın kapağını çıkarın güç tuşunun baskı yaptığı yere minik para bantı kesip 2 kat yapıştırın.Ben yaptım sıfır almış gibi düzgün çalışıyor

Oyla:

Hellios Darkline

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
Cihazın kapağını çıkarın güç tuşunun baskı yaptığı yere minik para bantı kesip 2 kat yapıştırın.Ben yaptım sıfır almış gibi düzgün çalışıyor
Tam bozulmadığı için normal kullanmaya devam ediyorum ama çok önceden yedek tuş da almıştım

Oyla:
Üst Alt