Yardım Redmi note 4 Global version ''Kararlı mı Beta mı ?''

CritiCal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Arkadaşlar 5 yıldır android kullanıcısıyım elimden 4 telefon geçti ve hemen hemen hepsine 1 rom değiştirmişimdir. Önceden rom performansı için rom deniyordum. Şimdi denemek istemiyorum uğraşmaktan sıkıldım. birazdan blooder kilidi başvurusu yapacam. ama aklımdaha hala şu var

-Beta mı? kararlı mı?
kulananlar veya karşılaşıranlar yazarsa sevinirim.

ayrıca diyelim hoşumuza gitmedi geri döndük blooder kilidini tekrar kapatabilirmiyiz?

pess0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
discovery
Konular
9
Arkadaşlar 5 yıldır android kullanıcısıyım elimden 4 telefon geçti ve hemen hemen hepsine 1 rom değiştirmişimdir. Önceden rom performansı için rom deniyordum. Şimdi denemek istemiyorum uğraşmaktan sıkıldım. birazdan blooder kilidi başvurusu yapacam. ama aklımdaha hala şu var

-Beta mı? kararlı mı?
kulananlar veya karşılaşıranlar yazarsa sevinirim.

ayrıca diyelim hoşumuza gitmedi geri döndük blooder kilidini tekrar kapatabilirmiyiz?
Bootloader kilidi kapanmaz merak etme. Ben kararlı kullanıyorum kafam rahat. Beta adı üstünde deneme amaçlı yayınlanan sürümler hataları olabilir. Bu hatalarla uğraşmak isteyip istemediğine bağlı

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Beta romlar Kararlıdan daha stabil oluyor genel olarak. Araştırıp, sorun yaşanmayan bir Beta bulup, onu kurup rahat edin bana göre.

Oyla:

CritiCal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Bootloader kilidi kapanmaz merak etme. Ben kararlı kullanıyorum kafam rahat. Beta adı üstünde deneme amaçlı yayınlanan sürümler hataları olabilir. Bu hatalarla uğraşmak isteyip istemediğine bağlı
Beta romlar Kararlıdan daha stabil oluyor genel olarak. Araştırıp, sorun yaşanmayan bir Beta bulup, onu kurup rahat edin bana göre.

teşekkür ederim şuanda herkes betadan memnun. stabilden daha stabil diyen bile duymuştum
[doublepost=1518888301,1518888258][/doublepost]

hocam kapatamazmıyız kendimiz youtubede izldedm fasboot modda komutla kapıyordu

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x