Haber Redmi Note 4/4X (SD) İçin V10.2.3.0.NCFMIXM Global MIUI 10 Rom Yayınlandı

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Merhaba şu anda bende 8.11.15 Beta yüklü Bl kilidini bir türlü ne yaptıysak açamadık.Bu romu yukleme durumu olursa yukleyip bu romda denemek isterim bu konuda bilgi verirseniz sevinirim...
Merhaba hocam. Şu anda beta romdan memnunsanız kalmanızı öneririm, değilseniz de 9.6.3.0 rom dosyasını indirin ve güncelleyici üzerinden geçiş yapın ardından verdiğim linkteki dosyayı güncelleyici üzerinden yükleyin böylece bu versiyona geçmiş olursunuz. Tüm bu işlemlerden önce bunu da altta ki bilgiyi de okuyun.

Güncelleyici uygulaması ile geçişlerde birden fazla kriter aranıyor. Bunlardan en önemlisi sadece resmi romlar yüklenebiliyor. İkinci olarak ise yüklenecek olan romun yayınlanma tarihinin telefondaki romun yayınlanma tarihinden sonra olması gerekli. Yani sadece yeni romlar yüklenebilir. Beta romlar her hafta güncellendiği için genellikle kararlı romlardan daha yeni tarihli oluyorlar. Dolayısıyla çoğunlukla Kararlı'dan Beta'ya geçilebilirken Beta'dan kararlıya geçilemiyor ancak beta romun henüz güncellenmemiş olması ve kararlı romun yeni yayınlandığı bazı istisnai durumlarda güncelleyici uygulaması ile beta'dan kararlıya geçiş yapılabiliyor. Bazen yayınlanıp geri çekilen beta ya da kararlı güncellemelerin tekrar yayınlandığında tarihlerinin de değiştirilmediğini hesaba katarsak durum oldukça karışık bir hal alıyor ancak özet olarak eğer beta ya da kararlı olması farketmeksizin cihazınızdaki romdan daha yeni olan bir orijinal romu güncelleyici uygulaması ile yükleyebilirsiniz denilebilir.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Merhaba hocam. Şu anda beta romdan memnunsanız kalmanızı öneririm, değilseniz de 9.6.3.0 rom dosyasını indirin ve güncelleyici üzerinden geçiş yapın ardından verdiğim linkteki dosyayı güncelleyici üzerinden yükleyin böylece bu versiyona geçmiş olursunuz. Tüm bu işlemlerden önce bunu da altta ki bilgiyi de okuyun.
Teşekkürler okudum benim amacım Bl tekrar acmak rom değişince belki açılır düşüncesiyle yazdım bir tek bu yol kaldı denenmeyen o bakımdan istiyorum...Sağolun...

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Teşekkürler okudum benim amacım Bl tekrar acmak rom değişince belki açılır düşüncesiyle yazdım bir tek bu yol kaldı denenmeyen o bakımdan istiyorum...Sağolun...
Ne hatası alıyorsunuz hocam ? BL açma konusunda.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Ne hatası alıyorsunuz hocam ? BL açma konusunda.
Unlock tıklanınca ılk kısım okeyleniyor ıkıcı bölüm X işareti kırmızı ile oluyor..kaç kez denendi sağolsun Abülhamit kardeşimde denedi olmadı..Bende cok kez denedim bu sorunu aşamadık..Her şey tam yapıldı istenildiği şekilde...

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Unlock tıklanınca ılk kısım okeyleniyor ıkıcı bölüm X işareti kırmızı ile oluyor..kaç kez denendi sağolsun Abülhamit kardeşimde denedi olmadı..Bende cok kez denedim bu sorunu aşamadık..Her şey tam yapıldı istenildiği şekilde...
%99'da kalıyorsa büyük ihtimalle tekrar açılmasını beklemeniz gerekli hocam. BL açma işlemlerini tekrardan yapın. Şu an kullandığınız romdan da memnunsanız dediğim gibi gerek yok bence stabil'e geçmeye ama yinede tercih sizin :)

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
%99'da kalıyorsa büyük ihtimalle tekrar açılmasını beklemeniz gerekli hocam. BL açma işlemlerini tekrardan yapın. Şu an kullandığınız romdan da memnunsanız dediğim gibi gerek yok bence stabil'e geçmeye ama yinede tercih sizin :)
Cok bekledi sonuna kadar ve de kac kez aynı şeyi yaptık yaptım olmadı.Bunu bir deneyimde olursa olur olmazsa bekleyeceğim artık Teşekkürler kardeşim sağolun....

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Cok bekledi sonuna kadar ve de kac kez aynı şeyi yaptık yaptım olmadı.Bunu bir deneyimde olursa olur olmazsa bekleyeceğim artık Teşekkürler kardeşim sağolun....
Rica ederim hocam, umarım işinize yarar ve BL açılır.

Nester

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasanak
Cihazım
Hasan
Konular
1
Bana göre eski tema daha guzeldi ona döndüm yine.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eski zil sesim gitti severdim keratayı
Şimdi nereden bulabilirim ki

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bana göre eski tema daha guzeldi ona döndüm yine.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eski zil sesim gitti severdim keratayı
Şimdi nereden bulabilirim ki
İnternette aratın ismini biliyorsanız.

Üst Alt