MIUI 11 Redmi Note 4/4X - Global Stabil - MIUI 11 V11.0.2.0 - NCFMIXM indirme bağlantısı

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Hocam denemediyseniz bir buna bakın ben bugün kurdum denedim normal görünüyor
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Evet hocam MiRoom stabil olarak en son bu yayınlandı.
Şunu test edermisiniz size zahmet.
Bir metni kopyalayıp sonra bir programda ilgili alana yapıştır yapabiliyormusunuz?
Birde Google smart lock çalışmıyordu.
Şöyle mesela. Google smart lock bazı programlarda vs şifreleri hatırlayarak siz yazmadan giriş yapmanızı sağlıyor. Varsa böyle kullandığınız onuda test edip yazarmısınız?
Yada bu hafta sonu ben kurup denerim.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Evet hocam MiRoom stabil olarak en son bu yayınlandı.
Şunu test edermisiniz size zahmet.
Bir metni kopyalayıp sonra bir programda ilgili alana yapıştır yapabiliyormusunuz?
Birde Google smart lock çalışmıyordu.
Şöyle mesela. Google smart lock bazı programlarda vs şifreleri hatırlayarak siz yazmadan giriş yapmanızı sağlıyor. Varsa böyle kullandığınız onuda test edip yazarmısınız?
Yada bu hafta sonu ben kurup denerim.
Hocam wuanda MIUI 9.6.3.0 romdayim sadece test etdim kendimce normal geldi ama bir türlü port romlara guvenemediyimden fazla fazla kullanmadım kendi kerneli linege os ve az az bag oluyor kerneli enthereal kurdum rom pürüzsüz oldu gps tuş ışıkları problemsiz caliwiyor

emrezafrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
Telegram kanalını takip ediyorum hocam.
Yeni güncelleme yok.
MiRoom beta ve stabil devam ediyor ama.
Ben pek beğenmedim MiRoom versiyonlarını.
Bi saçma ve kasarak çalışıyor. Ram kullanımı çok fazla oluyor. Genelde bende 500mb 600mb ram kaldığı oluyor boşta.
Aşırı kasma oluyor telefonda.
Benim telefon 3gb ram olan.
Hocam belki dark mod gelir umudu var hala içimde bide ben baya takıntılı biriyim zil sesleri kısmında yazım yanlışı vardı sırf onun için kullanmıyorum

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Hocam wuanda MIUI 9.6.3.0 romdayim sadece test etdim kendimce normal geldi ama bir türlü port romlara guvenemediyimden fazla fazla kullanmadım kendi kerneli linege os ve az az bag oluyor kerneli enthereal kurdum rom pürüzsüz oldu gps tuş ışıkları problemsiz caliwiyor
Bende 11.0.2.0 da kullanıyorum. EU olarak 11.0.3.0 ve 11.0.5.0 var ama denemedim. AOD falan koymuşlar.
MiRoom 11.0.7 de tuş ışıklarını sürekli yanar şekilde mi yapmışlar?
LineageOS kernel den ethernal kernele geçince ne kadar farklı bir deneyim yaşattı?

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Bende 11.0.2.0 da kullanıyorum. EU olarak 11.0.3.0 ve 11.0.5.0 var ama denemedim. AOD falan koymuşlar.
MiRoom 11.0.7 de tuş ışıklarını sürekli yanar şekilde mi yapmışlar?
LineageOS kernel den ethernal kernele geçince ne kadar farklı bir deneyim yaşattı?
hocam tus isiklari normal hocam orjinal romlardaki gibi ve linege oa kernelde ekrani uyandirinca rakilma oldu ve geciwlerde sanki az takilmaya venzer weyler ama kerneli degiwince ( bu arada benim favori kernelim r19 ) herwey akici hale geldi yani ben pek port romlara guvenmedigimden uzun kullanmadim 2 saat falan kullandim qaliba o kadar oda merakdan

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
hocam tus isiklari normal hocam orjinal romlardaki gibi ve linege oa kernelde ekrani uyandirinca rakilma oldu ve geciwlerde sanki az takilmaya venzer weyler ama kerneli degiwince ( bu arada benim favori kernelim r19 ) herwey akici hale geldi yani ben pek port romlara guvenmedigimden uzun kullanmadim 2 saat falan kullandim qaliba o kadar oda merakdan
Bizim mido için kerneller, rom'a göre değişiyormu?
Ethernal kernel için link varmı hocam? Son sürüm budur falan diyebileceğiniz. Hani kernel deposu gibi bi yer falan varmı?
R19 da nasıl bir farklılık yaşıyorsunuz?
Bu arada, Ram kullanımı nasıldı, hatırlıyormusunuz? Ne kadar boş Ram kalıyordu?

Son düzenleme:

Dunya0137

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dünya
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
0
Bunları yapınca,güncelleme geldi hemen telefona bilginiz olsun.

Google Servisleri Ağını Temizlemek
  1. Ayarlar uygulamasını açın
  2. Uygulamalar alt menüsüne girin
  3. Üç noktalı menüye tıklayın ve sistemi de göster seçin
  4. Google servisleri ağı adlı uygulamayı bulun
  5. Depolama kısmına tıklayın
  6. Veri temizleme komutu verin
OTA Güncelleme Kontrolü
İşlemi gerçekleştirip Google servis ağını sıfırlayınca bir kez daha kontrol edip manuel olarak zorlayabilirsiniz.
  1. Ayarlar uygulamasını açın
  2. Hakkında kısmına girin
  3. Sistem güncellemelerini açın
  4. Güncelleme kontrolü başl
  5. Sd ler içinde uygunmu acaba

benimki note 4x. bu dediğiniz menüler bende yok. sistem uygulamaları ve yüklü uygulamalar diye iki farklı sekme var. sistem uygulamalarında google ile alakalı hiç bir şey yok. yüklü uygulmalarda ise üç noktaya bastığımda tüm uygulamaları göstere tıklıyorum ama google servisleri ağı diye bir uygulama yok.

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Dostlar bu romu bircok farkli altyapilardaki romlari yukledikten sonra hem firemware güncellemek ve hem de EU ROM yukleme öncesi cihazın ayarlarını standartlara getirmek için stock ROM olarak yüklemek ne kadar doğru bir yaklaşım olur ?

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Yeniden globale döndüm ama wifi çalışmıyor hatta hiç açılmıyor neden acaba ? Modem dosyasimi silindi olabilirmi?

Xsad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Z2
Konular
2
Merhaba arkadaslar,
Konuyu hortlatıyorum ama...
Esımın Redmı note 4 telefonunda hala androıd 6 yuklu ve guncellestırmelerı kontrol et dedıgımde herhangı bır guncelleme yok denıyor. Oysakı bahsettıgınız uzere telefonlarınız 7 almıs ve mıuı 11e guncellenmıs. Ota uzerınden alabılmek ıcın ne yapmalıyım? Teknık konulardan pek anlamıyorum, resmı olarak guncellemesı otadan gelıyor mu?

Üst Alt