Yardım redmi note 4 4.5 G destegi

memduhkula89

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
memduh
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
lredmi note 4 telefonum var. 4.5 G destegi mevcutmu.

vodafone 4.5G li telefonu ve aim karti olanlara 5 Gb internet hediye ediyor.

4BUCAKG 4545
4.5G 4545

vodafone kampanyalar

benim attigim mesajda telefonumun uyumlu olmadigi yaziyor. simkart uyumlu ama.

gelen mesaj

"Degerli abonemiz, Vodafone'un global tecrubesi ile en iyi 4.5G deneyimini yasamak icin SIM kartiniz 4.5G uyumludur ancak telefonunuz 4.5G uyumlu degildir. Vodafone avantajlariyla 4.5G uyumlu telefon sahibi olmak icin, en yakin Cep Merkezimize bekliyoruz . Ayrica, 4.5G servisinden yararlanmak icin kaydiniz daha once alinmistir. B00"

bilgilendirirmisiniz beni.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Operatörler cihazların teknik özelliklerine göre değil ellerinde bulunan ve nereden temin ettikleri belirsiz bir listeye göre telefonların 4G uyumlu olup olmadığına karar veriyorlar. Pek çok Xiaomi modeli bu listede bulunmadığı için cihazlar 4G uyumlu olsa dahi kullanıcılarına size gelen mesaj benzeri mesajlar gönderebiliyorlar. (Bir de mesaja global tecrübe falan yazmışlar, Allah iyiliklerini versin akşam akşam güldürdüler :D )

Çözüm olarak ise sim kartınızı başka bir telefona takıp yeniden mesaj atmanızı öneririm. Onay mesajınızı ve hediyenizi aldıktan sonra SIM kartınızı yeniden kendi telefonunuza takıp 4G internetinizi kullanabilirsiniz.

Oyla:

memduhkula89

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
memduh
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
İlginize tesekkurler. oyle denerim bide.

cift hatli oldugu icin acaba imei den farkediyo olabilirmi. digerine takamiyorum. sim kart daha kucuk olmasi gerekiyor.

Oyla:
Üst Alt