Rehber Redmi Note 3 TWRP Yükleme ve ROOT Yapma Anlatımı

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
Hocam çok karışık işler yapmışsınız konuları okusaydiniz bukadar uğraşmaz idiniz kilit açmak için çin romuna gerek yok tu herhangi bir Geliştirici romu flashtol ile yüklenen bu farketmez miu 7 sürüm de olabilirdi kurup sonra unlock ve sonrasında twrp kuracaktiniz...
Gelelim sorunuza bot kilidiniz kapanmaz diye düşünüyorum Lütfü ikinci yöntem ile recovery kurun yapacağın işlem basit driverlar tam kurulu olacak cihazı fastboot da açıp PC ye baglayin sonra ikinci yöntem deki dosyanın içinde yükle bat dosyası var onu açın ve bir tuşa basın bu kadar.........

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. yöntemde de olan şu fasboot modda açtım pc ye bağladığımda programı açtım yükle yazanı açtım siyah ekran açıldı enter a bastım yazan yazı tekrarlayıp durdu birşey yapmadı bu arada bilgisayar bağlantıyı görüp fasboot dan çıkıyor telefon mi yazısı çıkıp açılıyor

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
2. yöntemde de olan şu fasboot modda açtım pc ye bağladığımda programı açtım yükle yazanı açtım siyah ekran açıldı enter a bastım yazan yazı tekrarlayıp durdu birşey yapmadı bu arada bilgisayar bağlantıyı görüp fasboot dan çıkıyor telefon mi yazısı çıkıp açılıyor

Driver Sorunu Var Demektir. Fastboot Bilgisayar İle İletişim Kuramadığında Kendini Kapatır ve Normal Açılmaya Alır ;)

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
Hocam çok karışık işler yapmışsınız konuları okusaydiniz bukadar uğraşmaz idiniz kilit açmak için çin romuna gerek yok tu herhangi bir Geliştirici romu flashtol ile yüklenen bu farketmez miu 7 sürüm de olabilirdi kurup sonra unlock ve sonrasında twrp kuracaktiniz...
Gelelim sorunuza bot kilidiniz kapanmaz diye düşünüyorum Lütfü ikinci yöntem ile recovery kurun yapacağın işlem basit driverlar tam kurulu olacak cihazı fastboot da açıp PC ye baglayin sonra ikinci yöntem deki dosyanın içinde yükle bat dosyası var onu açın ve bir tuşa basın bu kadar.........

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

Driver Sorunu Var Demektir. Fastboot Bilgisayar İle İletişim Kuramadığında Kendini Kapatır ve Normal Açılmaya Alır ;)

Aynı Mesajı Tekrar Yazarsanız Uyarı Alacaksınız...

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1

driver sorunu olsa önceki yaptığım rom atma olayını falan yapamazdım , kilit açma falan

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
driver sorunu olsa önceki yaptığım rom atma olayını falan yapamazdım , kilit açma falan

O zaman Bunu Belirtebilirsiniz. Aynı Mesajı Tekrar Kopya Yapıştır Yaparak, Yazdığımız Mesajı Görmezden Geliyorum Anlamına Getirmemiş Olursunuz. Sonuçta Sizler İçin Çözüm Yolu Sunuyoruz.

Bu Yolla TWRP Yükleyemiyorsanız, Mi5 TWRP KOnusundaki Gibi Fastboot Moddan Komutlarla veya Flashify.apk (root gerektirir) ilede yükleme yapabilirsiniz.

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
aynı mesajı niye 2 kere atayım ki isteyerek sitede sıkıntı var göndere basıyorum mesaj yazma yeri kaybolmayınca tekrar bastım mesaj yazma yeri kaybuldu ama mesajda ikikere gitti

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

rasim535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rasim
Cihazım
Redmi Note 3
Meslek
Öğretmen
Konular
2
Ne yaptıysam geliştirici rom üzerine twrp recovery kuramamıştım
ta ki ayarlarda geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama ile birlikte 2 sıra altındaki fastboota usb izni verinceye kadar
sonrasında ikinci secenekle telefona bir güzel twrp kuruldu.

Mefe3556

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet EFE
Cihazım
X.Redmi Pro
Konular
0
Hocam ben de redmi pro var twrp falan yüklü bootloader kilidi de açık bu dediğiniz gibi kendi telefonumuda rootlasam olur mu. Bi sorun çıkar mı

Üst Alt