Rehber redmi note 3 sp flash tool ile rom yükleme

ayuming

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
redmi note 3
Meslek
Elektronik
Konular
18
Kendim bizzat denedim yaptım kullandığım cıhazda root lu stabıl rom yuklu ıdı ne yaptı ısem gelistirici rom yukleyemeyip ,twrp ve bootloader kilidini kaldıramamıştım bu video sayesınde yaptim

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

karakaya1903

Pisi Linux
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal Karaka
Cihazım
Redmi Note 3 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Hocam bende de aynı problem var sayılır telefon brick oldu MiFlash işe yaramadı sp flash tool ile yapayım dedim lakin telefonu tanıtamadım program telefonu görmedi önerebileceğiniz bir şey var mı ?

ayuming

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
redmi note 3
Meslek
Elektronik
Konular
18
Hocam bende de aynı problem var sayılır telefon brick oldu MiFlash işe yaramadı sp flash tool ile yapayım dedim lakin telefonu tanıtamadım program telefonu görmedi önerebileceğiniz bir şey var mı ?
Bende tanitamadim bi sure pc min ön usb portlari tanimadi masa ustu oldugu icin arkadaki usb portlarina bagladigimda daha rahat islem yaptim spflash tool ile rom atarken cihazi fastboot a almadim kapattim ses kisma tusuna basarken kabloyu taktim biraz bekledim spflashtool cihazi gordu ve yukleme baslayinca elimi cektim videoyu izle derim

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karakaya1903

Pisi Linux
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal Karaka
Cihazım
Redmi Note 3 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Bende tanitamadim bi sure pc min ön usb portlari tanimadi masa ustu oldugu icin arkadaki usb portlarina bagladigimda daha rahat islem yaptim spflash tool ile rom atarken cihazi fastboot a almadim kapattim ses kisma tusuna basarken kabloyu taktim biraz bekledim spflashtool cihazi gordu ve yukleme baslayinca elimi cektim videoyu izle derim

Telefon brick halinde olduğu için kapanmıyor sürekli açılıyor hocam acaba telefonunuzda yedek alıp herhangi bir siteye upload etmeniz mümkün mü kaldım böyle ?

ayuming

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
redmi note 3
Meslek
Elektronik
Konular
18
Telefon brick halinde olduğu için kapanmıyor sürekli açılıyor hocam acaba telefonunuzda yedek alıp herhangi bir siteye upload etmeniz mümkün mü kaldım böyle ?
Basima boyle bisey gelmedi istersen forumda konular var unbrick hardbrick hakkin oraya bakmani tavsiye ederim ve akilli be sitesinden de bu konuda yardim konulari var orayada bakmani tavsiye ederim

Üst Alt