Rehber Redmi Note 3 Pro Bootloader Kilidi Açmadan Global Rom Kurma

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ekrandan görüntü alamadığınız cihaz için biz de bir şey yapamayız hocam. Hangi ekranda takıldığını hangi durumda olduğunu görmeden çözüm sunamam. Ekrandan görüntü alamadığınız cihazı nasıl kullanıyorsunuz onu da anlamış değilim :)
Evet ekran durumu yüzünden kesin ve tam detaylı konuşamıyorum ama büyük ihtimalle mi logosunda takıliyor

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burak1701

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
s3
Konular
5
Ekrandan görüntü alamadığınız cihaz için biz de bir şey yapamayız hocam. Hangi ekranda takıldığını hangi durumda olduğunu görmeden çözüm sunamam. Ekrandan görüntü alamadığınız cihazı nasıl kullanıyorsunuz onu da anlamış değilim :)

Telefonu kullandığımı belirttiğimi hatırlamıyorum mi logosunda kalıyor diyip o şekilde müdahale edeceğim umarım bu yöntem işime yarar

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Mi logosunda kaldığını nasıl anladınız hocam? Ekranı kırık görüntü alamıyorsunuz dediğinize göre?
Telefonu kullandığımı belirttiğimi hatırlamıyorum mi logosunda kalıyor diyip o şekilde müdahale edeceğim umarım bu yöntem işime yarar

burak1701

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
s3
Konular
5
Mi logosunda kaldığını nasıl anladınız hocam? Ekranı kırık görüntü alamıyorsunuz dediğinize göre?

Telefon acinca mi logosunun pozisyonunda aşağı doğru beyaz ışık hüzmesi oluşuyor bu da beni mi logosu olduğu düşüncesine itti tuş kombinasyonları ile recovery moda girince daha büyük boyutta mavimsi bir ışık oluyor ve oradan reboot edebiliyorum tahminlerimi bu şekilde yapıyorum ama adı üstünde tahmin kesin doğru olduğunu iddia edemiyorum ne yazık ki

marowak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi note 3
Konular
19
ekran kirik cihaza rom yukleseniz ne olacak kullanamadiktan sonra

Telefon acinca mi logosunun pozisyonunda aşağı doğru beyaz ışık hüzmesi oluşuyor bu da beni mi logosu olduğu düşüncesine itti tuş kombinasyonları ile recovery moda girince daha büyük boyutta mavimsi bir ışık oluyor ve oradan reboot edebiliyorum tahminlerimi bu şekilde yapıyorum ama adı üstünde tahmin kesin doğru olduğunu iddia edemiyorum ne yazık ki

Üst Alt