Yardım Redmi note 3 pro açılmama

kanking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
redmin3pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global stable rom
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 3 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar kolay gelsin. Redmi note 3 pro cihazım açılmıyor. Ekran kırılmadan önce cihaz uzun süre mi yazısında kalıyordu. Ve bir iki sefer açmayı başardım. Sonra twrp üzerinden miui 12 custom bir rom attım. Açılışı çok üzün sürse de ciha açılıyordu. Twrpye girerken ve cihaz açılırken beni çok uzun süre bekletiyordu. Daha sonra romun büyük bir kısmı ingilizce olduğu için ve babam kullanacağı için global rom atmak istedim. Twrp üzerinden global stable son sürüm romu attım. Kurulumu yaparken cihazın ekranı karıncalandı. Yeniden baştattım bu sefer mi yazısında bir süre kalıp yine karıncalanma oldu. Yazılımla alakalı bir sorun olduğunu düşünüp mi flash üzerinden fastboot rom attım. Romu başarılı bir şekilde yazdım. Fakat cihaz hiçbir şekil açılmıyor. Cihazı şarja bağladığımda sadece kırmızı ışık yanıp sönüyor. Açmak için güç düğmesine bastığımda kırmızı ışık sönüyor ve tekrar yanıp yanıp sönmeye başlıyor. Şarj olmaığını düşündüm. Telefoncuya gidip ölçtürdüm akımı. Telefon şarj oluyor. Uzun bir araştırmadan sonra emmc hatası olduğunu düşündüm. Bu konuda sizin de değerli görüşlerinizi alımak istiyorum. Telefonu bilgisayara bağladığımda ise gözüken durum bu. Test point ile 9008e de geçirebiliyorum. Arka kapağı açabiliyorum.

Ekli dosyalar

• unknown_2022.05.19-20.10 (2).png
    unknown_2022.05.19-20.10 (2).png
    42,2 KB · Görüntüleme: 11

dissident88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
3
brick olmuş edl modda yetkili hesap ile rom yüklenmesi gerek

Oyla:

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
16
Kanka halabtach tool var ufak bı Google yaparak bulabirsin link yok onla rom yüklemeyi dene yetkili hesap gerek duymadan rom yukleniyor diye biliyorum

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
EDL moda alıp 64 bit mi flash ile fastboot üzerinden yüklermiş gibi yeni rom yükleyin. Redmi Note 3'te yetkili hesaba gerek yok boş yere ücret ödemeyin.

64 bit mi flash kullanmaya ve flash all seçmeye dikkat edin, farklı sürüm mi flash ile yükleme yapamazsınız.

Oyla:

kanking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
redmin3pro
Konular
4
Tüm yöntemler denendi. Fakat işe yaramadı arkadaşlar. Yazılıma telefon hiçbir tepki vermiyor. Görüşleriniz için sağolun. Artık hurda oldu :))

Oyla:
Üst Alt