Redmi Note 3 Nasıl OTA'dan Güncelleme Alabilir Hale Getirilir?

blltlgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Merhaba
Redmi Note 3 kullanıyorum bootloader açık, twrp yüklü ve rootlu global stabil rom kullanıyorum. Telefonu OTA'dan güncelleme alabilir hale nasıl getirebilirim? Bunun için bootloader kilidinin kapalı olması mı lazım?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Global stabil kullanıtyorsanız güncellemelerin OTA üzerinden gelmesi lazım hocam. Root ve TWRP olduğunda küçük boyutlu güncelleme dosyalarını değil tüm romu indirmeniz gerekir ama eğer rom orijinal ise güncelleme OTA üzerinden gelir. Telefon hakkında bölümünden bir ekran görüntüsü paylaşın isterseniz, bir bakalım.

blltlgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Global stabil kullanıtyorsanız güncellemelerin OTA üzerinden gelmesi lazım hocam. Root ve TWRP olduğunda küçük boyutlu güncelleme dosyalarını değil tüm romu indirmeniz gerekir ama eğer rom orijinal ise güncelleme OTA üzerinden gelir. Telefon hakkında bölümünden bir ekran görüntüsü paylaşın isterseniz, bir bakalım.

Tamam hocam teşekkür ederim. Yani bu yeni gelen global stabil Android 6.0 güncellemesini indirip twrp'den kurabilirim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam cihazınızdaki romda sorun görünmüyor. Güncelleme geldiğinde OTA üzerinden gelecektir.

Mutlaka el ile yüklemek istiyorum derseniz de recovery üzerinden değil de fastboot ile flash all seçeneğini seçerek tertemiz bir kurulum yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

blltlgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Hocam cihazınızdaki romda sorun görünmüyor. Güncelleme geldiğinde OTA üzerinden gelecektir.

Mutlaka el ile yüklemek istiyorum derseniz de recovery üzerinden değil de fastboot ile flash all seçeneğini seçerek tertemiz bir kurulum yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Teşekkür ederim hocam.

Üst Alt