Redmi note 3 mtk için CM rom önerecek?

jazz_01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
11
burdaki konulardan araştırdım CM romlarda parmak izi çalışmıyor ve kameradan galeriye geçiş olmuyormuş.. ben CM rom yüklemek istiyorum da şimdi bunların çalışmaması da biraz sorun olur benim için.. sağlam bi rom önerecek olan var mı?

Son düzenleme:

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam Redmi Note 3 mtk telefonlarda 2 çeşit parmak izi sensörü var.Biri 'fpc1022',diğeri 'goodix'...Eğer telefonun sensörü fpc1022 ise cm romlarda çalışıyor.Goodix olan yanlızca orijinal romlarda çalışıyor,cm romda çalışmaz.En sağlam,en güncel cm12.1 romu ise burada :

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Mi telefonlara Kurmayın CM, telefonu öldürüyor. Basitleştiriyor.Millet mi yazılım peşinde Telefonlarına bir çok özelliği çalışmasa bile kuruyorlar.Tabi tercihlere saygı duyarım.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jazz_01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
11
Mi telefonlara Kurmayın CM, telefonu öldürüyor. Basitleştiriyor.Millet mi yazılım peşinde Telefonlarına bir çok özelliği çalışmasa bile kuruyorlar.Tabi tercihlere saygı duyarım.

hocam benimda telefon miui 8.0.2.0 rom yüklü gayet güzel ama uygulamalardan atmaya başladı sık sık.. o yüzden araştırdım cm rom en hızlı ve saha stabil çalışıyor.. bu yüzden cm kurayım dedim .. telefonu öldürüyor demenizin sebebi ne tam olarak anlamadım?

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
hocam benimda telefon miui 8.0.2.0 rom yüklü gayet güzel ama uygulamalardan atmaya başladı sık sık.. o yüzden araştırdım cm rom en hızlı ve saha stabil çalışıyor.. bu yüzden cm kurayım dedim .. telefonu öldürüyor demenizin sebebi ne tam olarak anlamadım?
Görselliği bitiriyor,telefon sıradanlaşıyor.Ben olsam ya telefonu fabrika ayarlarına döndürürüm, olmadı yine orijinal romu kurarim.Global developer bence en güzeli.

jazz_01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
11
Görselliği bitiriyor,telefon sıradanlaşıyor.Ben olsam ya telefonu fabrika ayarlarına döndürürüm, olmadı yine orijinal romu kurarim.Global developer bence en güzeli.

görsellik önemli değil ki hızlı olsun takıntı olmasın pil uzun süre dayansın bunlar önemli yoksa geçişler yumuşak olmuş ikonlar caf caflı olmuş falan filan pek ömeni yok benim için :)

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Bence redmi note 3 pro zaten hızlı, pil ömrü de iyi.:$

Üst Alt