Redmi Note 3 Brick oldu sanırım...

levo1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
lenovo a806
Konular
3
Bende bootloaderi acamiyorum sen AC bana yardımcı olursun

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By_MEM0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Redmi note 3
Konular
2
böyle bir hata alıyorum

China Stable (7.0.19.0):
Download and extract SP Flash Tools on your PC.

nerde yanlış yapıyorum...

Dostum banada çindeki arkadaş bir rom yüklemiş ve bende telefona ilk sphinx final yüklemeye çalıştım fakat bende bu hataları aldım orjinal en.miui.com'dan indirip yükleyim dedim aynı hata nedeni ne bilmiyorum yaptığım işlemler tamamen doğru ve herseferinde aynı hata.2gblık versiyonuda denedim yine aynı sp flash tool hata veriyor ve diğer uygulamalarda cevap vermedi.win 10 64 bit işletim sistemi kullanıyorum driverlarıda yükledim hala aynı şuanki adamın yüklediği miui77 li olan bir rom herkes virüs olduğunu söylüyor ve bende orjinal roma geçmek istiyorum.Ayrıca beyler xiaominin orjinal romlarında note 3 için türkçe dil desteği yokmu?? şuan yeni bir rom çıkmış Version: V7.1.6.0.LHNCNCK burda bir kaç günlük.Bu romu kullanan varmı türkçemi yada bilgisi olan varmı teşekkürler.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Dostum banada çindeki arkadaş bir rom yüklemiş ve bende telefona ilk sphinx final yüklemeye çalıştım fakat bende bu hataları aldım orjinal en.miui.com'dan indirip yükleyim dedim aynı hata nedeni ne bilmiyorum yaptığım işlemler tamamen doğru ve herseferinde aynı hata.2gblık versiyonuda denedim yine aynı sp flash tool hata veriyor ve diğer uygulamalarda cevap vermedi.win 10 64 bit işletim sistemi kullanıyorum driverlarıda yükledim hala aynı şuanki adamın yüklediği miui77 li olan bir rom herkes virüs olduğunu söylüyor ve bende orjinal roma geçmek istiyorum.Ayrıca beyler xiaominin orjinal romlarında note 3 için türkçe dil desteği yokmu?? şuan yeni bir rom çıkmış Version: V7.1.6.0.LHNCNCK burda bir kaç günlük.Bu romu kullanan varmı türkçemi yada bilgisi olan varmı teşekkürler.

Bu Stable yani kararlı sürüm linki. Harf kodlarında CN yazıyorsa bu China sürümüdür MI yazıyorsa Global yani içinde Türkçe de olan sürümüdür.
Kısaca sizin söylediğiniz rom China versiyonudur ve sadece Çince ve İngilizce dilleri vardır. Google uygulama ve servisleri de yoktur. Bu telefon için henüz Global sürüm çıkmadı. Günlerdir zaten forumda en çok hakkında konuşulan bir telefon bu Redmi Note 3. Lütfen foruma biraz göz atın. Daha birçok sorununu ve çözümünü de göreceksiniz.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

uygurbeg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nimetullah
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
kolay gelsin redmi note 3 rootlarken sanirim brick oldu burada verilen dosyalari harfiyen uyguladim ancak driver konusunda sikin var sanirim flash tool cihazi tanimiyor her hangi tepki yok bu konuda yardim edermisiniz

yuhuju

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Meizu Mx5
Konular
6
Arkadaşlar birde bunu deneyin türkçe mevcut fakat preloader işaretli olmayacak
http://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-3-stabil-rom-7-1-6-coklu-dil-destekli.3938/
Tabi siz işaretleyip kurmuşsunuz size fayda sağlarmı bilemiyorum daha önce farklı bir telefonda başıma gelmişti bu olay, bu duruma özel dosya yapmışlar onu kurarak düzelmişti yani sptool içindeki seçtiğimiz dosyalar farklı idi sanırım sizede böyle bişiy gerekiyor

exotyc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M.Akif
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
0
merhaba

buradaki romu flash tool la sorunsuz bir şekilde yükledim ancak telefon bir daha açılmadı, ama hala flash tool telefonu görüyor ve yükleme yapabiliyor, ama telefon açılmıyor. tüm tuş kombinasyonlarını denememe rağmen telefonda en ufak bir tebki yok. ne yapabilirim
merhaba

buradaki romu flash tool la sorunsuz bir şekilde yükledim ancak telefon bir daha açılmadı, ama hala flash tool telefonu görüyor ve yükleme yapabiliyor, ama telefon açılmıyor. tüm tuş kombinasyonlarını denememe rağmen telefonda en ufak bir tebki yok. ne yapabilirim
Arkadaşım Aynı Şekildeydi Benim Telefonum Çok Şükür Az Önce Açtım.
Link :
Yükledikten Sonra Teli Pc'den Sök 20 Saniye Bekle Açma ve Usb 'ye Takma 20 Saniye Sonra PC'ye Değilde Direk Şarja Tak Allaha Şükür Bu Şekilde Batarya Simgesi Geldi ve Açıldı.
Ayrıca Asphalt 8 ve Asphalt Nitroda Gyroscope Sensör Oyunda Kendiliğinden Bozuk Şekilde Araç Sola Dönüyorsa Telefon Arama Tuşunu Basıp Tuşlara *#*#364 66 33 #*#* Yazıp enginer modunda Sensör var Bulup Sensör Calibrationdan Gyroscope ve Gsensörü Tek Tek 20 ve 40 Değerleriyle Kalibre Edin Clear Calibrationa Basmadan Telefonu Reboot Yapıp Asphalt 8 ve Asphalt Nitroyu Stabil Olarak Oynayabilirsiniz.

Üst Alt