REDMİ NOTE 2 hatta şebeke yok hatası

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Cvp: REDMİ NOTE 2 hatta şebeke yok hatası

arama ekranında ''* # * # 64663 # * # *'' tuşlayıp donanım testlerini kontrol edermisiniz? sim kart hata veriyormu?

ibrax46

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN3P
Meslek
Sağlık
Konular
12
Cvp: REDMİ NOTE 2 hatta şebeke yok hatası

casibao pid=11895 dateline=1414437797' Alıntı:
arama ekranında ''* # * # 64663 # * # *'' tuşlayıp donanım testlerini kontrol edermisiniz? sim kart hata veriyormu?

Sim1 ve sim2  karşısında inserted yazıyor ama sorunu sıfırdan yazılım atarak hallettim :)

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Geçmiş olsun..

kkustul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
redminote3pr
Konular
1
Merhaba İbrax46 bendede aynı sorun var. aynı sorunu bir daha yaşadınmı.birde hani yöntemle sıfırdan yazılım attın.

kkustul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
redminote3pr
Konular
1
bu arada bende xiaomi redmi note 2 prime var.

nihaterim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
nihat
Cihazım
RN3-6pro-5Splus
Konular
3
Bende de aynı sorun oluştu tüm çözümleri denedim tekrar imei , farklı romlar,aynı telden bulup modem dosyası bile yükledim ama çözülmedi. Bu gün hattı değiştirdim meğerim sorun sim karttaymış.Sorun çözüldü. Onun için işlem yapmadan başka bir hat takın deneyin sorun hatta olabilir.

kkustul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
redminote3pr
Konular
1
merhaba ilgin için çok teşekkürler
ben ilk başta sim kart yuvasını değiştirdim
sonrasındada sim kartı değiştirdim
sonrasındada aynı dediğin işlemleri yaptım ama sonuç değişmedi ilk başta avea hat vardı şu anda turkcell hat var aynı sorun devam ediyor

aslında benim sıkıntım sorunun adını koyamamak, donanımsal mı, yazılımsal mı belirliyemedim.
donanımsal diye yeni sinyal kablosu aldım çözüm olmadı vesselam

Formardin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
For Mardin
Cihazım
mi5s
Konular
1
merhaba arkadaşlar,

şuan aynı sorunu ben de yaşıyorum. miflash ile rom da attım ama sinyal gidip geliyor. Bazen sinyal geliyor vodafone ismi görünüyor bazen.arama yaptığımda da uzun uzun arama ekranında bekliyor. Az önce başka bir turkcel hat taktım onda da ilk başta şebeke hatası verdi. sonra arama yaptım ama dışardan arama alamadım. Daha sonra tekrar sinyal kayboldu. var mı böyle problemi olan ?

zommo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tahsin
Cihazım
mıuı redmi 3
Konular
14
bende mi 5s plus var aynı hata bende de var demek ki bu telefonlarda kronik bir arza ne olacak çinlilerin yapacağı bu kadar en iyisi gene iphone samsung ve lg benim gibi avanaklar olduğu müddetçe bu çinli kafaların mallarını daha çok para harcarız ben bunu satıp bir tane iphone alacağım hiç olmasa kimsenin ağız kokusunu çekmem vay yeni yazılım geldimmi hangi rom güzel burası çalışmıyormu diye derdim olmaz iphoen samsung lg yazılım verdimi adam gibi veriyorlar direk fabrika veriyor insanın kafası rahat eder

Formardin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
For Mardin
Cihazım
mi5s
Konular
1
bende mi 5s plus var aynı hata bende de var demek ki bu telefonlarda kronik bir arza ne olacak çinlilerin yapacağı bu kadar en iyisi gene iphone samsung ve lg benim gibi avanaklar olduğu müddetçe bu çinli kafaların mallarını daha çok para harcarız ben bunu satıp bir tane iphone alacağım hiç olmasa kimsenin ağız kokusunu çekmem vay yeni yazılım geldimmi hangi rom güzel burası çalışmıyormu diye derdim olmaz iphoen samsung lg yazılım verdimi adam gibi veriyorlar direk fabrika veriyor insanın kafası rahat eder

hocam sakin olun :) iphone güncelleme yaparken bazen hatalı güncelleme gönderebiliyor.

Üst Alt