Yardım Redmi note 13 pro plus bootloader kilidi açılmıyor

ozqan27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 13 pro+
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.2 global
Telefon Modeli
redmi note 13 pro plus
Bootloader Kilidi
Kapalı
Redmi note 13 pro plus çin sürümü aldım. İçersinde global rom yüklü olarak geldi. Mi kilit açma durumuna baktığımda açık görünüyor ama aslında kilitli. Kilit açma başvurusu yapamıyorum nasıl açacağım.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam benimde sanırım fake rom var. Telefon açılırken kilit ekranı çıkmıyor. Bootloader kilidi kapalı. Bunu açmanın bir yolu var mı? Cihazım direnç imei kayıtlı. india rom yüklü. ama fake dedi bir arkadaş baktı. Global rom yükleme şansım var mı bu cihaza acaba, teşekkürler.
model nedir?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Redmi note 13 pro plus
note 13 pro plus ta imei işleminden sonra global ya da hint romu yüklemişlerdir ve Güncelleme sıfırlama yapılır. Ya sizin cihaza direnç ve imei yapılmamış ya da siz fake olduğunu zannediyorsunuz.
1- imeileri e-devletten sorgulayın.
2- direnç değişimi yapılmış mı kontrol edin.
Xiaomi Telefonlarda Direnç Değişimi Yapılıp Yapılmadığı Nasıl Anlaşılır? – MIUI & HyperOS Türkiye
3- güncelleme menüsünden güncelleme sorguluyor mu? ya da yüklüyor mu? kontrol edin.

Oyla:

ibram88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi8
Konular
0
note 13 pro plus ta imei işleminden sonra global ya da hint romu yüklemişlerdir ve Güncelleme sıfırlama yapılır. Ya sizin cihaza direnç ve imei yapılmamış ya da siz fake olduğunu zannediyorsunuz.
1- imeileri e-devletten sorgulayın.
2- direnç değişimi yapılmış mı kontrol edin.
Xiaomi Telefonlarda Direnç Değişimi Yapılıp Yapılmadığı Nasıl Anlaşılır? – MIUI & HyperOS Türkiye
3- güncelleme menüsünden güncelleme sorguluyor mu? ya da yüklüyor mu? kontrol edin.
1-imeleri kendim verdim. sorun yok.
2-kontrol ettim kırmızı. direnç atılmış demek oluyor yani.
3- güncelleme girince "kontrol ediliyor, mevcut güncelleme yok" diyor. belki son sürüm olduğu için mi bilimyorum.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
1-imeleri kendim verdim. sorun yok.
2-kontrol ettim kırmızı. direnç atılmış demek oluyor yani.
3- güncelleme girince "kontrol ediliyor, mevcut güncelleme yok" diyor. belki son sürüm olduğu için mi bilimyorum.
aynen son sürüm olduğu için yok. İlk güncelleme geldiğinde sorunsuz yapacaktır. Bu aşama da illaki global rom yüklensin derseniz yetkili hesap ile yükleriz. Bootloader kilidi bu cihazda direnç değişiminden sonra çok çok maliyetli tutuyor. Fiyatını hiç sormayın bile ;(

Oyla:

ibram88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi8
Konular
0
aynen son sürüm olduğu için yok. İlk güncelleme geldiğinde sorunsuz yapacaktır. Bu aşama da illaki global rom yüklensin derseniz yetkili hesap ile yükleriz. Bootloader kilidi bu cihazda direnç değişiminden sonra çok çok maliyetli tutuyor. Fiyatını hiç sormayın bile ;(
Ben illaki global yükleyelim derdinde değilim aslında. Bir arkadaş baktı, bu fake rom dedi, güncelleme almaz dedi. Birde telefon kurarken ve hakkında durum kısmında telefon "redmi note 12 pro" gözüktüğü için sorun yaşar mıyım acaba diye düşündüm. O yüzden araştırmaya girdim.

romun india olması ile global olması arasında ne gibi farklar var. ne eksiklik yaşarım acaba. bahsettiğiniz yetkili hesapla global rom yükleme işleminin ücreti nedir?

Oyla:
Üst Alt