Yardım Redmi Note 13 Pro Plus 5G Fake Romdan kurtulma yardım lütfen

ataberk45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ataberk
Cihazım
Note 13 pro plu
Konular
1
İyi günler herkese. Dün yurtdışı bir Redmi Note 13pro plus aldım. Cihaza IMEI atılmamış fakat Fake rom var. Rom versiyonu MIUI 14.0.1.1 TNOIMXM. Böyle bi rom yok bildiniz üzere ben de araştırdım IN yazan hindistanmış ama böyle birşey yok. Zaten güncelleme yeniliklerine de erişmiyorum son paketi indiremiyorum. Global Roma dönmek istiyorum nasıl döebilirim? Bootloader kilidini açarken mi cihazı aç kısmında sistem şuan yükseltiliyor tekrar deneyin diyor dünden beri. Bunun sebebi nedir. Rom Fake olduğu için engelliyor olabilir mi? Şimdiden teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-17-08-48-07-741_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-03-17-08-48-07-741_com.android.settings.jpg
    283,8 KB · Görüntüleme: 41

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
ücretli unlock yapılır kilit için ama maliyetler çok yüksek

Jeanpy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KAZADI
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
0
Bonne journée tout le monde. J'ai acheté hier un Redmi Note 13pro plus à l'étranger. IMEI n'est pas attribué à l'appareil, mais il existe une fausse rom. Version ROM MIUI 14.0.1.1 TNOIMXM. Comme vous le savez, une telle ROM n'existe pas, je l'ai recherchée et elle dit IN, mais cela n'existe pas. De toute façon, je ne peux pas accéder aux mises à jour et je ne peux pas télécharger le dernier package. Global Je veux retourner à Rome, comment puis-je revenir ? Depuis hier, lors du déverrouillage du chargeur de démarrage, dans la section Allumer l'appareil, il est indiqué que le système est en cours de mise à niveau, réessayez. Quelle en est la raison. Cela pourrait-il bloquer la rom parce qu'elle est fausse ? Merci d'avance, j'attends votre aide avec impatience.
J.Seninle aynı sorunu yaşıyorum, eğer bir çözüm varsa ben onun için varım. Şimdiden teşekkürler

Üst Alt