Soru Redmi Note 13 Pro Direnç çıktı mı?

Mr.Bhdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Darkcode
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Çift katman olanlar biraz sıkıntılı ama diğer tek katmanlarda şuan repair yapılıyor.
13 Pro 5G modeli de açık şuan. 14 Serisi de kayıt olluyor.

ZodiacAr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Çift katman olanlar biraz sıkıntılı ama diğer tek katmanlarda şuan repair yapılıyor.
13 Pro 5G modeli de açık şuan. 14 Serisi de kayıt olluyor.
Direnç yaptirmazsam normal imei kayıt olursa ne gibi sıkıntılar olur. Güncelleme ve sifirlamada imei gitmesi dışında

Mr.Bhdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Darkcode
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Direnç yaptirmazsam normal imei kayıt olursa ne gibi sıkıntılar olur. Güncelleme ve sifirlamada imei gitmesi dışında
hiçbir sorun yok. sıfırlama ve update de kayıt uçar okadar. nvdata alırsın tekrar yazman gerekir

ZodiacAr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
hiçbir sorun yok. sıfırlama ve update de kayıt uçar okadar. nvdata alırsın tekrar yazman gerekir
Anladım teşekkür ederim. Direnç düşünmüyorum. Içinin açılması falan güvenli birisi olmadan asla. Bir de benim telefonda fake rom var galiba. Nfc yok ve güncelleme vs almiyor asla. Bu neden olur? Ve ben bu cihaza global rom yapsam nfc gelir mi? Cihaz etiketince model numarası sonu c ve parça olarak var dendi bana

Mr.Bhdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Darkcode
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Anladım teşekkür ederim. Direnç düşünmüyorum. Içinin açılması falan güvenli birisi olmadan asla. Bir de benim telefonda fake rom var galiba. Nfc yok ve güncelleme vs almiyor asla. Bu neden olur? Ve ben bu cihaza global rom yapsam nfc gelir mi? Cihaz etiketince model numarası sonu c ve parça olarak var dendi bana
global veya hindistan rom dene

marcinal1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
elimdeki cihazda global beta sürüm yüklü, kilit açma menüsünde kilit acık görünüyor, ama bl kapalı böyle bi durum yaşadınızmı ?
bende de çin versiyonu hindistan rom betası var güncelleme de almıyor sanırım. nfc yok görünmüyor ne yapmamız lazım nfc gelmesi için. rom atmak için bootloder kilidi açık görünüyor kapalı. açmaya çalıştım yüzde 100 e geliyor kilit açılamadı diyor

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
bende de çin versiyonu hindistan rom betası var güncelleme de almıyor sanırım. nfc yok görünmüyor ne yapmamız lazım nfc gelmesi için. rom atmak için bootloder kilidi açık görünüyor kapalı. açmaya çalıştım yüzde 100 e geliyor kilit açılamadı diyor
Hindistan romda nfc yok, daha hiç güncelleme gelmedi zaten telefona. Rom çıktıktan 2 hafta sonra güncelleme aldı o kadar (hindistan). HyperOS çıkınca da bl açıksa yükleyemezsiniz.

ato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
marsmalow
Cihazım
Xiaomi Mi TV
Konular
0

Redmi Note 13 Pro 4G (emerald)​

Serisi için Direnç yapılabiliyormu... Forumdu bu seri içinde bölüm açılması için ne yapmak gerekli...

WoLF_FaLCoN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
0
ben bahsettiğim ürünü geri vererek sonu C koduyla biten global rom yüklü versiyonu aldım.

Üst Alt