Soru Redmi Note 13 Pro 5G Ota güncelleme

Nuri Tarık

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
5S Plus
Konular
18
Merhaba arkadaşlar.

Cihazım kilitli yeni aldım HyperOS yüklemek istiyorum. Güncellemeleri kontrol ettim güncelleme yok diyor. Nasıl yükleyebilirim ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
yüksek ihtimal fake rom vardır.

ozmen_celik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
1
bl kilidini açın ( nasıl açıldığı forumda var ) demek isterdim ama sanırım daha pro versionunda cıkmadı bizim plus gibi o yüzden direnç ile imei attırıp aynı yere söyleyin yeni resmi rom yükleyerek fake romdan kurtarın ozaman alır zaten direk hyperos kuruyorlar. Aslında genelde aldığınız yer yapıyor ücretsiz 1 sim için tabi elden almadıysanız.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
17
bl kilidini açın ( nasıl açıldığı forumda var ) demek isterdim ama sanırım daha pro versionunda cıkmadı bizim plus gibi o yüzden direnç ile imei attırıp aynı yere söyleyin yeni resmi rom yükleyerek fake romdan kurtarın ozaman alır zaten direk hyperos kuruyorlar. Aslında genelde aldığınız yer yapıyor ücretsiz 1 sim için tabi elden almadıysanız.
Konuya ek olarak belirtmem gerekirse "Redmi Note 13 Pro 5G (Garnet)" adlı cihazın "Çin" sürümün de direnç işlemi sonrası sadece hindistan rom kullanılabiliyor.

ozmen_celik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
1
Konuya ek olarak belirtmem gerekirse "Redmi Note 13 Pro 5G (Garnet)" adlı cihazın "Çin" sürümün de direnç işlemi sonrası sadece hindistan rom kullanılabiliyor.
Peki plus modeli için hangileri kurulabiliyor ? Çünkü banada hindistan rom kurdular ve şimdi bende merak ettim bu mevzuyu yorumunuz sayesinde. :)

Aslında bu romdan cook memnunum tek sıkıntım esim neden gitti merak ediyorum gerçi daha gidip göstereceğim aldığım yere ( direnc işleminide romuda onlar kurdu ) ama yinede acaba bütün hindistan hyper os sürümünde de öylemi merak ediyorum. Lakin NFC vs aktif kullanıyorum actığım konuda da bahsettiğim gibi.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
17
Peki plus modeli için hangileri kurulabiliyor ? Çünkü banada hindistan rom kurdular ve şimdi bende merak ettim bu mevzuyu yorumunuz sayesinde. :)

Aslında bu romdan cook memnunum tek sıkıntım esim neden gitti merak ediyorum gerçi daha gidip göstereceğim aldığım yere ( direnc işleminide romuda onlar kurdu ) ama yinede acaba bütün hindistan hyper os sürümünde de öylemi merak ediyorum. Lakin NFC vs aktif kullanıyorum actığım konuda da bahsettiğim gibi.
Pro plus sürümün de bildiğim kadarıyla direnç değişimi sonrası rom sorunsuz.

Direnç değerleri nedir ne değildir bu cihazın tam bilmiyorum.

O yüzden net bir şey söylemem doğru olmaz.

ozmen_celik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
1
Pro plus sürümün de bildiğim kadarıyla direnç değişimi sonrası rom sorunsuz.

Direnç değerleri nedir ne değildir bu cihazın tam bilmiyorum.

O yüzden net bir şey söylemem doğru olmaz.
Teşekkür ederim bilgi için.

ulasnazan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Merhaba arkadaşlar.

Cihazım kilitli yeni aldım HyperOS yüklemek istiyorum. Güncellemeleri kontrol ettim güncelleme yok diyor. Na

Merhaba arkadaşlar.

Cihazım kilitli yeni aldım HyperOS yüklemek istiyorum. Güncellemeleri kontrol ettim güncelleme yok diyor. Nasıl yükleyebilirim ?
Öncelikle kral bende yurtdışı redmi note 13 pro aldım dediğin gibi fake rom atılmış güncelleme almıyordu cihaz

Öncelikle bootloader kilidini açtım 1 hafta felan bekledim.

Ondan sonra fastboot global os.1.0.6 son sürüm rom attım. IMEI felan herşey gitti.
Üstüne de bana lazım diye boot.img magisk ile patchleyip root attım. Kişisel kullanım için

Telefoncuda telefonu sıfırlamadan direnç ve IMEI attırdım. Ama India romun modem dosyasını kullanıyorum dirençte şebeke ve nfc çalışması için şuan cihazım rootlu en son os sürümü olan 1.0.9 global rom kullanıyorum.

Cihaza güncelleme gelince oto yapıyorum. Simkart servis dışı olup gidiyor ama IMEI kalıyor. India modem.img flashlayinca otomatik geliyor tekrar sim servis

ulasnazan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt