Yardım Redmi note 13 pro 5g modem yükledikten sonra ses takılma sorunu.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Merhabalar. Redmi note 13 pro 5g kullanıyorum cihazıma hyperos yükledim ardından servis yok yazdığı için china hyperostaki modem dosyasını flashladım şebeke geldi ancak ses 5 saniyede bir donmaya başladı. Ne yapmam lazım? Elimde 14.0.15 china miui rom var bunu flashlasam bir şey olur mu? Cihazda şuan hyperos yüklü.

Fatih7934

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
2
Merhabalar. Redmi note 13 pro 5g kullanıyorum cihazıma hyperos yükledim ardından servis yok yazdığı için china hyperostaki modem dosyasını flashladım şebeke geldi ancak ses 5 saniyede bir donmaya başladı. Ne yapmam lazım? Elimde 14.0.15 china miui rom var bunu flashlasam bir şey olur mu? Cihazda şuan hyperos yüklü.
Ben de HyperOS 1.0.1.0 yükledim, ses takılma sorunu her uygulamada olmaya başladı. Aramalarda bile zil sesi kesik kesik çalıyordu, videolar kesik kesik oynatılıyordu, ses sorunu sebebiyle sanırım. MIUI 14 e geri döndüm düzeldi.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Modemleri birleştirir sağlıklı bir modem ortaya çıkarabilirim ama H.kadioglu üstad bir onay versin bu telefonlarda sorun oluyor mu diye sonra kaş yapayım derken göz çıkarmayım :D

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemleri birleştirir sağlıklı bir modem ortaya çıkarabilirim ama H.kadioglu üstad bir onay versin bu telefonlarda sorun oluyor mu diye sonra kaş yapayım derken göz çıkarmayım :D
Hindistan modemi sorunsuz hocam. Çin modemi eskiden iyiydi nolduysa bozulmuş. Dediğiniz güzel olur ama. Hindistan modemini flashlayınca xiaominin kendi telefon uygulaması geldi :D

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hindistan modemi sorunsuz hocam. Çin modemi eskiden iyiydi nolduysa bozulmuş. Dediğiniz güzel olur ama. Hindistan modemini flashlayınca xiaominin kendi telefon uygulaması geldi :D
Modem uygulama getirmez hocam ama sorunsuzsa o zaman hiç dokunmayım, hindistan modeminden devam :)

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17

Fatih7934

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
2
Yabancı forumlarda Redmi Note 13 pro 5g ye android 14 geldiğini gördüm. Burada kimseye android 14 geldi mi?

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17

Fatih7934

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
2
Bende çin versiyon telefon var ama eu rom yüklü, global rom yüklesem android 14 gelir mi acaba?

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
Arkadaşlar merhaba sizin kadar pek anlamıyorum detaylardan ilk başta belirtmek istedim. Note 13 pro 5g dirençli cihaz aldım miu global 14.0.6 yüklü. Ses takılma problemi beni çıldırtmis durumda. Şimdilik çözümü video ve müzik dinlemeden önce 5 saniyelik video kaydı aldıktan sonra geçici olarak problem çözülüyor. Kalıcı bir çözüm için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Bahsettiğiniz roomlari yükleyince IMEI gider mi ve cihaz sıfırlanır mi. Yardımcı olursanız memnun olurum

Üst Alt