Çözüldü Redmi note 13 pro 5G modem dosyası yükleme

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
eyvallah sagol ustat yaptım ama çin modemi flasladım, daha once de hyper os kurmuştum ses oynatmada kesintiler oluyordu. şimdi daha ust surum hyperos kurdum yine aynı ses promlemi var
Çin modemi sıkıntılı çin değil hindistan flashla düzelecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Arkadaşlar Redmi Note 13 pro 5g cihazıma HyperOs 1.0.11.0 sürümünü yükledim. ama hat çekmiyor sanki modem kurulmadı gibi.burdaki konu sahibi veya öteki konudaki arkadaşların her yazdığını yaptım ama bir türlü modemi yüklüyemiyorum yüklesem bile hat çekmiyor bir türlü. fastboot ta Fastboot flash modem NON-HLOS.bin yazıyorum yüklüyor gönderiliyor diyor yüklüyor bitti diyor ama telefonu açınca halen aynı gözüküyor uçak moduna alıp normale çevirsemde aynı. hatta Fastboot reboot phone yazıyorum cmd iken bu komutu tanımıyor cmd. nedendir acaba Ne dedildiyse yaptım ama modemi bir türlü kuramadım. bu arada çin modemi minimal dosya içinde yüklü. ondada sıkıntı yok. lütfen yardım edin :((
Hindistan romdaki modemi flashlıyorsunuz değil mi?

Fatih7934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
1
Çin modemi sıkıntılı çin değil hindistan flashla düzelecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hindistan romdaki modemi flashlıyorsunuz değil mi?
önce çin modemi flashladım, şebeke geldi ancak birkaç gün sonra kendiliğinden şebeke tekrar gitti. sonra hindistan modem flashladım şebeke tekrar geldi, bir daha gider mi bilmiyorum. ses ve videolardaki kesintili oynatma problemini de ok google ayarlarından voice macth'ı kapatarak çözdüm , fakat hindistan modeminde böyle bir ses sorunu yok. modem flashlamakta sorun yaşayan arkadaşlar minimal adb programında fastboot flash modem yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp non-hlos.bin dosyasını buraya atarlarsa sorunsuzca modemi flashlamış olurlar. flaslama işlemi bitince yine aynı şekilde fastboot reboot yazarak telefonu fastboot modundan çıkarabilirler.

Son düzenleme:
Üst Alt