Yardım Redmi Note 13 Pro 5G Güncelleme sorunu

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
12
Bl açık cihaza oto hyperOS gelmez boşa beklemeyin. Recovery veya fastboot ile yükleyecesiniz. Clear all sorun çılarmaz sadece cihaz sıfırlanmış gibi olur.
Eyvallah hocam öyle yapmayı düşünüyorumda hyperos yükleyenlerde genel olarak memnun değil sanki pil, şebeke, ses çalarken takılma bazı sorunlar varmış görüyoruz forumda yeni güncellemeleri beklemek lazım gibi.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Eyvallah hocam öyle yapmayı düşünüyorumda hyperos yükleyenlerde genel olarak memnun değil sanki pil, şebeke, ses çalarken takılma bazı sorunlar varmış görüyoruz forumda yeni güncellemeleri beklemek lazım gibi.
Ben yükledim gayet güzel pil sorunu çıkmadı bende. Zaten bootloader açık herhalde sizde geri dönersiniz en kötü.

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
12
Ben yükledim gayet güzel pil sorunu çıkmadı bende. Zaten bootloader açık herhalde sizde geri dönersiniz en kötü.
Evet hocam bl açık benim uygun bir zamanda yükleyip deneyeceğim, olmadı dönerim tekrar şansına artık.

Cnkryl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel Can
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Hocam ben boatloader aöaaödım çözümü yokmu acaba

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5

Cnkryl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel Can
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Bu kısım anlaşılmıyor açtım mı açmadım mı..?
Yok hocam açamıyorum aynı dert ve dürtüyor beni. En son çare süre dolunca direnç kayıtta açılacak şu an içi 2k civarı ücreti

ci021

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihat
Cihazım
redmi4
Konular
4
Cihaz yd bl kilidi kapalı ve imei atılmamış durumda update atıldıktan sonra reset aritorum ve update atilmamakta, fake rom değil çin ya da hindistan rom'u herhalde. en güncel sürüme nasıl gelebilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme sayfasına girin, sağ üstte üç noktaya basıp "En son paketi indir" butonuna basın. Ardından 500-600 mblik degil 2-3gblik dosya inecek. Bu inerse güncelleme yapacak telefon. Bu inmezse 2-3 defa manual deneyin yüksek boyutlu dosya olunca güncelleme yapar. Ben böyle çözdüm. Cihazım çin, rom endonezya, modem hindistan modemi. güncelleme sonrası fastbootla hint romu yüklemek zorunda kaldım şebeke gelmesi için.

Üst Alt