Yardım Redmi note 13 pro 5g fake romu global nasıl yaparım

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Stres yaşamak istiyorsanız bu telefonu alın. Şiddetle tavsiye ediyorum 🤣🤣
RN11 Pro kullanıyorum, RN8'den geçiş yaptım fakat kamera performansı facia. Kamera ve hafıza için yeni bir telefona geçiş yapmak istiyordum, ne gibi eksileri var acaba? Gündemimde telefon değişikliği olarak bu cihaz vardı ve bu mesajınızı görünce biraz tereddüte düştüm.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Buse S. Ada hocam
Bütçeniz nedir bilmiyorum ama 35 bin altı Xiaomi telefonlardan tatmin edici kamera performansı beklemek hayalcilik olur. Şu an elimde Leica' lı Xiaomi 13 pro var; inanın bu cihaz bile benim gibi normal bir kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak. Şu an makul fiyata alınacak tek cihaz 13t pro gibi görünüyor. Lakin o cihaza o parayı vermektense gidip honor magic 6 pro almak daha mantıklı. Neden derseniz, akıllı saat hediyesi ve telefon iade ücreti ile neredeyse aynı fiyata geliyor. Cihazı birebir inceledim. Sadece kamera değil ekran, ses ve batarya performansıyla da müthiş bir telefon. Tabii ben o rakamlara çıkamam daha makul bir cihaz alabilirim derseniz redmi serisi tavsiye etmemekle birlikte 13 pro alınabilir. Ne var ki 11 prodan sonra vay be ne telefonmuş hissi vereceğini düşünmüyorum.

skrtnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi note13 5g
Konular
10
RN11 Pro kullanıyorum, RN8'den geçiş yaptım fakat kamera performansı facia. Kamera ve hafıza için yeni bir telefona geçiş yapmak istiyordum, ne gibi eksileri var acaba? Gündemimde telefon değişikliği olarak bu cihaz vardı ve bu mesajınızı görünce biraz tereddüte düştüm.
Hocam hicbir sorun yok tel tertemiz kullaniyorum orjinal turkiye garantili almani tavsiye ederim sorun yok onun dışında

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Buse S. Ada hocam
Bütçeniz nedir bilmiyorum ama 35 bin altı Xiaomi telefonlardan tatmin edici kamera performansı beklemek hayalcilik olur. Şu an elimde Leica' lı Xiaomi 13 pro var; inanın bu cihaz bile benim gibi normal bir kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak. Şu an makul fiyata alınacak tek cihaz 13t pro gibi görünüyor. Lakin o cihaza o parayı vermektense gidip honor magic 6 pro almak daha mantıklı. Neden derseniz, akıllı saat hediyesi ve telefon iade ücreti ile neredeyse aynı fiyata geliyor. Cihazı birebir inceledim. Sadece kamera değil ekran, ses ve batarya performansıyla da müthiş bir telefon. Tabii ben o rakamlara çıkamam daha makul bir cihaz alabilirim derseniz redmi serisi tavsiye etmemekle birlikte 13 pro alınabilir. Ne var ki 11 prodan sonra vay be ne telefonmuş hissi vereceğini düşünmüyorum.
Kıymetli hocam,
Mesajınızın alnı olsa öpülür :) ellerinizden öperim.
Honor ve 13 Pro arasında çok gidip geldim. Kulaklık ve saatimi yenilediğim için onlara ihtiyacım olmamakla beraber, tabi randıman açısından beni düşündürdü, hele ki sizin deneyiminiz ve bu konudaki bakış açınız çok kıymetli. Honor Magic 6 Pro gibi bir telefona şu anda bütçe ayıramamakla beraber (malum ekonomik şartlar) Honor ailesinden birkaç telefonu da kendim deneyimleyip sizlere danışıp engin bilgilerinizden istifade etmek isterim.

Hocam hicbir sorun yok tel tertemiz kullaniyorum orjinal turkiye garantili almani tavsiye ederim sorun yok onun dışında
Ben yurtdışı kullanıyorum hocam cihazımı. Ondandır herhalde, bilemiyorum. 8+3 GB Ram olmasına rağmen Whatsapp calling ve Instagram calling esnasında ekrandan başka uygulamaya geçemiyorum ve hattan düşünüyorum. Dehşet bir kasma mevcut. Kamerası da cabası.

Üst Alt