Yardım Redmi note 13 pro 5g fake rom

mavimavigökyüzü

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 13
Konular
1
Redmi Note 13 Pro 5G / POCO X6 5G bu iki telefon zaten birebir aynı romu kullanıyor yani çözüm olmaz onuda kaçak alacağınız için yine unlock için ücret ödeyeceksiniz aynı telefon bendede var her yolu denedim baypass çıkmadan ücretsiz olarak fake romdan kurtulmak mümkün değil onun çıkması da baya sürer ücretli unlock işlemi yaptırın ben yaptırdım 5 dakika sürüyor sonra telefona her istediğinizi yapabiliyorsunuz. H.kadioglu yaptı benim işlemi güvenebilirsiniz öyle çok dudak uçuklatan bir rakamda değil bu telefona en az 9 bin tl verip alıyoruz unlock için bence değer iyi forumlar.
Çin romu arttırmayı düşünüyorum buna.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
31
Kilit açılmaz o ayrı bir işlemdir.
Direnç değişimiyle cihazın model numarası değişeceği için hint romunda açmasına izin verir. Profilimdeki fake rom açıklamasını okuyun..
Hocam şuan redmi note 13 pro 5g ye IMEI atma ücreti nedir acaba

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
31
1500 2000 tl arası
Hocam biraz fazla soru soruyoru. Kusura bakmayın ama aldığım note 13 5g yi babama verdim hesapladım önümüzdeki sene 10. Aya kadar telefonu açık kalacak sizce ozamana kadar bekliyyimmi yoksa simdimi yaptıriyim fiyat azalirmi yukselirmi acaba 😀

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam biraz fazla soru soruyoru. Kusura bakmayın ama aldığım note 13 5g yi babama verdim hesapladım önümüzdeki sene 10. Aya kadar telefonu açık kalacak sizce ozamana kadar bekliyyimmi yoksa simdimi yaptıriyim fiyat azalirmi yukselirmi acaba 😀
kaçınılmaz son + enflasyon buna göre hareket et artık. Samsung cpid sunucuları kapandı tekrar açılırmı belli değil açılırsa da kesin zamlı açılacak. Süre bekleyen bir sürü müşterim var yüksek ücret ödeyecekler :)

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
İstanbul fatih telefoncular çarşısına git istanbuldaysan 550 tl ye falan atıyorlar yeni attırdım
Bir çok telefoncu amiral gemisi cihazlar dışın da 500 1000 arasına yapıyor hocam.

Böyle birde çok bayi dükkan varsa rekabet adı altında ucuz oluyor :)

Mesela tanıdığın yönlendirme yaparsa 350 400 diyen de oluyor.
Ama geneli 500 1000 arası diyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kaçınılmaz son + enflasyon buna göre hareket et artık. Samsung cpid sunucuları kapandı tekrar açılırmı belli değil açılırsa da kesin zamlı açılacak. Süre bekleyen bir sürü müşterim var yüksek ücret ödeyecekler :)
Hocam en son cpid açıldı diye biliyordum zamlı şekilde.

altugtas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Altuğ
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
0
Bir çok telefoncu amiral gemisi cihazlar dışın da 500 1000 arasına yapıyor hocam.

Böyle birde çok bayi dükkan varsa rekabet adı altında ucuz oluyor :)

Mesela tanıdığın yönlendirme yaparsa 350 400 diyen de oluyor.
Ama geneli 500 1000 arası diyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam en son cpid açıldı diye biliyordum zamlı şekilde.
mardinde cihaz aldığım kişi 13 pro 5g direnç işlemini 300 TL ye yaptırıyor bana 600 e satıyor. Büyük şehirlere gelince 1500-2000 TL oluyor :)

Üst Alt