Yardım Redmi Note 12S Sıfırlama

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui13
Telefon Modeli
Note12s
Bootloader Kilidi
Kapalı
Önceki 12S cihazım imei repair yapılmıştı ve telefonun sıfırlama sonrası imei ve yazılımı gitmişti, şimdiki cihazımda herhangi bir imei işlemi görmedi bootloader kilidi dahi kapalı sıfırlarsam bir problem olur mu? ayarlardan mı sıfırlamalıyım twrp yok.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Hocam HyperOs güncellemesi gelmesini bekleyeceğim gelince güncelleyip ayarlardan sıfırlayacağım.
Ufak bir hatırlatma; HyperOs güncellemesini yüklemeden önce kilidinizi açmayı unutmayın.

Oyla:

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
HyperOS güncellemesinden memnun kalmayan kullanıcı sayısı bir hayli fazla, bu yüzden olası bir durumda geri döndürme şansınız olur. Bir de ortalıkta dolaşan şöyle bir teori var, HyperOS güncellemesi sonrasında kilit açma işlemlerinde sıkıntı çıkıyormuş. Böyle durumla karşılaşmamak için işinizi garantiye almış olursunuz. Tercih sizin.

Oyla:

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
HyperOS güncellemesinden memnun kalmayan kullanıcı sayısı bir hayli fazla, bu yüzden olası bir durumda geri döndürme şansınız olur. Bir de ortalıkta dolaşan şöyle bir teori var, HyperOS güncellemesi sonrasında kilit açma işlemlerinde sıkıntı çıkıyormuş. Böyle durumla karşılaşmamak için işinizi garantiye almış olursunuz. Tercih sizin.
Açıkçası imei attıktan sonra sıfırlayınca imei gitmesi falan benlik değil telefonumu 2 ay da bir sıfırlayan birisiyim imei atmayı düşünmüyorum cihazıma
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geri dönüş meselesi de pek bu işlerle uğraşmıyorum güncelleyen kişilerin yorumlarına bakarak güncellerim, güncelleme geldiği zaman

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Açıkçası imei attıktan sonra sıfırlayınca imei gitmesi falan benlik değil telefonumu 2 ay da bir sıfırlayan birisiyim imei atmayı düşünmüyorum cihazıma
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geri dönüş meselesi de pek bu işlerle uğraşmıyorum güncelleyen kişilerin yorumlarına bakarak güncellerim, güncelleme geldiği zaman
Ben zaten size IMEI işlemiyle ilgili bir açıklama yapmadım, boot kilidi durumunu açıkladım. Cihaz sizin, karar sizin.

Oyla:

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Ben zaten size IMEI işlemiyle ilgili bir açıklama yapmadım, boot kilidi durumunu açıkladım. Cihaz sizin, karar sizin.
Sizin tahmininiz ne yönde peki? cihazda yavaşlama olur mu? veya güncelledikten sonra sıfırlayınca cihaz stabilleşirmi?

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Sizin tahmininiz ne yönde peki? cihazda yavaşlama olur mu? veya güncelledikten sonra sıfırlayınca cihaz stabilleşirmi?
Cihazda yavaşlama olur mu bilemem, bu cihazınızın donanımı ve bütünlüğü içinde nasıl çalıştığına bağlı olarak değişebilir. Güncelleme sonrasındaki sorunlar için sıfırlama her cihazda işe yaramıyor, kimisi hızlandı diyor, kimisi bir şey değişmediğini söylüyor. Ayrıca ota üzerinden yapılan güncellemelerin çoğu sorunları da beraberinde getiriyor. Kilit kapalı olursa bunun dönüşü de yok.

Oyla:

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Cihazda yavaşlama olur mu bilemem, bu cihazınızın donanımı ve bütünlüğü içinde nasıl çalıştığına bağlı olarak değişebilir. Güncelleme sonrasındaki sorunlar için sıfırlama her cihazda işe yaramıyor, kimisi hızlandı diyor, kimisi bir şey değişmediğini söylüyor. Ayrıca ota üzerinden yapılan güncellemelerin çoğu sorunları da beraberinde getiriyor. Kilit kapalı olursa bunun dönüşü de yok.
Peki, hayırlısı bakalım. teşekkür ederim cevaplarınız için.

Oyla:
Üst Alt