Yardım Redmi note 12 Turbo/POCO F5 cihazıma mi flash ile rom atarken yanlışlıkla clean all and lock seçili kaldı cihaz sadece fastboot modda boooader kapali

muslum6363123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Müslüm
Cihazım
Redmi note 8
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14.0.6 TMRMİXN
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Turbo
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihaz:Redmi Note 12Turbo
Bootloader: Kapalı
Cihaza fastboot rom atarken clean all and lock seçili kaldı şuan cihaz fastboot haricî hiçbir yere girmiyor yeniden başlattığım zaman fastboot moda geri geliyor yardım edebilecek birisi varsa yardım edebilir mi şuan cihaz tamirde ama yapabileceklerini sanmıyorum şuan cihazın içinde hiçbir yazılım yok

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Forumda çok karşılaşıyoruz Bu tür durumlarda sorunu donanımsal olarak arıyorlar ve sonuç olarak ebedi sessizlik.. Yetkili hesap ile çin romunda teslim ederiz cihazınızı uzak bağlantı ile. başvuru yapar kilit açarsınız global rom yüklenir. 2. seçenekte ücretli unlock ama onda maliyet daha yüksek tabiki

Oyla:

muslum6363123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Müslüm
Cihazım
Redmi note 8
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumda çok karşılaşıyoruz Bu tür durumlarda sorunu donanımsal olarak arıyorlar ve sonuç olarak ebedi sessizlik.. Yetkili hesap ile çin romunda teslim ederiz cihazınızı uzak bağlantı ile. başvuru yapar kilit açarsınız global rom yüklenir. 2. seçenekte ücretli unlock ama onda maliyet daha yüksek tabiki
Hocam peki bu uzaktan yapilacak olan işlem nasıl olacak fiyat nedir

Oyla:

muslum6363123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Müslüm
Cihazım
Redmi note 8
Konular
4
Hocam tamirciye verdik cihazın içini açtı ama yine birşey yapamadı

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam tamirciye verdik cihazın içini açtı ama yine birşey yapamadı
Korkulu saatler başlamış o zaman sizin için Allah yardımcınız olsun. Bu filmin sonu genelde ' anakart arızalı değişmesi gerek' diye bitiyor..

Oyla:

muslum6363123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Müslüm
Cihazım
Redmi note 8
Konular
4
Korkulu saatler başlamış o zaman sizin için Allah yardımcınız olsun. Bu filmin sonu genelde ' anakart arızalı değişmesi gerek' diye bitiyor..
Hocam dediki yarın gel işte falan mı hesabı varsa irfan deneyelim dedi ama neyle yapacağını bilmiyorum ama cihazın içini tekrar açacağını söylüyor yine 250tl fiyat verdi ordada olmazsa para boşa gidiyor

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam dediki yarın gel işte falan mı hesabı varsa irfan deneyelim dedi ama neyle yapacağını bilmiyorum ama cihazın içini tekrar açacağını söylüyor yine 250tl fiyat verdi ordada olmazsa para boşa gidiyor
verdiği fiyat o işin olmayacağını söylüyor bakalım hakkınızda hayırlısı :) Bizde telefoncuyuz amacım telefoncuları hedef almak değil ama ülkemizde telefoncuların % 90 yazılımdan anlamaz ama hepsinin tornavidası mevcut :)

Oyla:

muslum6363123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Müslüm
Cihazım
Redmi note 8
Konular
4
verdiği fiyat o işin olmayacağını söylüyor bakalım hakkınızda hayırlısı :) Bizde telefoncuyuz amacım telefoncuları hedef almak değil ama ülkemizde telefoncuların % 90 yazılımdan anlamaz ama hepsinin tornavidası mevcut :)
Hocam adam ilk başta cihazin içi falan açılır dedi ondan aldım başkasına verdim 1 saat sonra gittim ondan sonra diyorki sürüm yüklenmiyor falan cihazın kaldırmıyor bende dedimki abi ben bootloader kilidi kapalı demeyi unuttum adamda dediki bootloader kilidi nedir telefonu aldım eski yere götürdüm

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam adam ilk başta cihazin içi falan açılır dedi ondan aldım başkasına verdim 1 saat sonra gittim ondan sonra diyorki sürüm yüklenmiyor falan cihazın kaldırmıyor bende dedimki abi ben bootloader kilidi kapalı demeyi unuttum adamda dediki bootloader kilidi nedir telefonu aldım eski yere götürdüm
kapak açmadan yetkili hesap ile edl moda alırdık biz o cihazı. neyse özel mesaj ile bilgi verdim zaten burada da yeterince detay verdim. Kalanı sizde. iyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt