Yardım redmi note 12 pro yazılım

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
hocam bu cihaz note 11 pro 2023 model adına bakın :D

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
hocam bu cihaz note 11 pro 2023 model adına bakın :D
Cihaz note 12 pro internette oyle bir makale var ama oyle olsaydi note 11 2023 olarak piasaya surulurdu ve cihazda note 11 2023 yazardı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni note 12 pro 4g olabilir mi? Bazı ülkelerde ve ülkemizde satışa çıktı.
Cihaz zaten yeni note 12 pro 4g aldigim ama xaoumi de bile bilgi bulamiyorum bu cihazla alakalı.

ttef84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Salih
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Yeni cihaz ve üzerindeki fake rom. İlk guncelleme gelince mifirmde düşer. Bizim arkadaşta da var oda bootloader açtı sweet rom yukledi cihaz brick yeni rom çıkmasını bekliyor. Siz hayır sahibi olayım diyorsaniz sizin romu kopyalayip onun telefonuna atarsak çok sevap işlemiş olursunuz

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
Yeni cihaz ve üzerindeki fake rom. İlk guncelleme gelince mifirmde düşer. Bizim arkadaşta da var oda bootloader açtı sweet rom yukledi cihaz brick yeni rom çıkmasını bekliyor. Siz hayır sahibi olayım diyorsaniz sizin romu kopyalayip onun telefonuna atarsak çok sevap işlemiş olursunuz

valla bende aynı dertten yanıyorum sitenin birinde model ismi tutuyor diye attım ekran açılmıyor denemediğim rom kalmadı yükleme yapıyor succes de yazıyor ama ekran gelmiyor garantiye göndersem işlem yaparlarmı aceba ama bootloader açık garanti dışı sanırsam birileri rom paylaşsa duacı olurum.

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Cihaz note 12 pro internette oyle bir makale var ama oyle olsaydi note 11 2023 olarak piasaya surulurdu ve cihazda note 11 2023 yazardı.

Cihaz zaten yeni note 12 pro 4g aldigim ama xaoumi de bile bilgi bulamiyorum bu cihazla alakalı.
Hocam note 11 pro 4g kullanıcısıyım model adları bile epey benzer seçilmiş 11 pro 2023 olduğuna neredeyse eminim telefonun kamera dizilimine bakarsak aşağı yukarı anlaşılır ne olduğu

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
işlemcisi 732g olan redmi note 11 pro ve note 12 pro modelleri var. Sizinki de bunlardan sanırım.
aşağıda linki de var ama rom göremedim. hatta işlemcisi aynı olduğu için bu bahsettiğim telefonlar için de kolaylıkla modem dosyası hazırlayabilirim ama dediğim gibi önce rom bulmak gerekiyor.

Ferdixxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferdix
Cihazım
MiT9
Konular
4
merhaba redmi note 12 pro model 2209116AG nerden bulabilirim ??
Şimdi hocam şöyle bir dedikodu dolaşıyor Eskişehir de şimdi üretici bazen 3.dunya ülkeleri için eski ana karti yeni cihaza adepte edip pazarliyor sonra bunlara güncelleme falan vermiyor diye bazı satıcılar anlatıyor hani mevzu işte herkeze güvenilmez benim sattığım orj.cihaz bizden al anlamında da olabilir.tamamen fason bilgi kenar mahalle dedikodusu da olabilir net kesin bilgi demiyorum ama mi 10 t adlı cihaz ilk çıktığı zamanlarda bir kaç arkadaş farklı satıcılardan farklı fiyatlara almıştık bı cihaz vardı ki ne güncelleme alıyordu cpuz den baktigimizdada farklı bilgiler veriyordu kamera ve performans olarakta bizimkilerden zayıftı antutuda bile farklı bilgiler mevcuttu.ama görünüm hepsi aynıydı dediğim gibi belki fason bir bilgiydi belkide bizim cihaz çakma da olabilir.

Şimdi hocam şöyle bir dedikodu dolaşıyor Eskişehir de şimdi üretici bazen 3.dunya ülkeleri için eski ana karti yeni cihaza adepte edip pazarliyor sonra bunlara güncelleme falan vermiyor diye bazı satıcılar anlatıyor hani mevzu işte herkeze güvenilmez benim sattığım orj.cihaz bizden al anlamında da olabilir.tamamen fason bilgi kenar mahalle dedikodusu da olabilir net kesin bilgi demiyorum ama mi 10 t adlı cihaz ilk çıktığı zamanlarda bir kaç arkadaş farklı satıcılardan farklı fiyatlara almıştık bı cihaz vardı ki ne güncelleme alıyordu cpuz den baktigimizdada farklı bilgiler veriyordu kamera ve performans olarakta bizimkilerden zayıftı antutuda bile farklı bilgiler mevcuttu.ama görünüm hepsi aynıydı dediğim gibi belki fason bir bilgiydi belkide bizim cihaz çakma da olabilir.
Hani böyle bı anakart adaptasyonu mümkün müdür olabilirmi onuda bilmiyorum ustalar daha net bilirler diyorum hatta o cihaz kendi ayarlarından bakılınca 256 GB olduğunu soylerken PC ye bağlayınca 64 GB olduğu nu gorunce şaşırmıştım.

Son düzenleme:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Redmi note 12 pro ile redmi note 10 pro hemen hemen aynı zaten. Fason olduğunu düşünmüyorum, vatanda dahi satılan redmi note 12 pro bu işlemciye sahip.

okkesilikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş
Cihazım
Rd Note 12 Pro
Konular
8
Bende de aynı cihaz var şimdi redmi note 10 pro'nun romunu yükleyebilir miyiz fastboot veya recovery ile sıkıntı olur mu?

Üst Alt