HyperOS Redmi Note 12 Pro/Plus (ruby) HyperOS

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
16
büyük ihtimalle globalde yüklemeye çalıştığınız için bootloopa düştü ben önce endonezya 14.5 sürümünü fastboot üzerinden kurdum sonra isim değiştirme yöntemiyle yükledim sorunsuz kuruldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sadece yükleme ayarlardan bittikten sonra yeniden başlat tuşu çıkmamıştı kendim yeniden başlattım sıkıntısız kuruldu
Ben twrp ile hallediyorum :) daha cazip hemen kuruluyor ve kendisini kaldırıyor :)

Metin95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
0
Yardım edin merhaba flashla yükleme yaparken error:flash timeout3732 hatası aldım telefon fastboot modunda kabloyu çeksem bisey olur mu ne yapmam gerek

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
16
Yardım edin merhaba flashla yükleme yaparken error:flash timeout3732 hatası aldım telefon fastboot modunda kabloyu çeksem bisey olur mu ne yapmam gerek
Neyi yüklerken böyle bir hata aldınız çekip çekmeniz önemli değil hata almış.

Fastboot romu mu ?

Ve hangi seçenekle clean all ile mı ?

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
16
Evet hocam fastboot hyperos romu yüklerken clean all ile
Bilgisayarına Notepad++ indir daha sonra kur.
Programı kurduktan sonra Fastboot rom dosyasının içinde ki cleanAll dosyasına sağ Click yaparak Notepad ile düzenleyin.

İçin de alta verdiğim satırları silin.

fastboot %* getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *sagit" || echo Missmatching image and device
fastboot %* getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *sagit" || exit /B
1

Sonra yerel disk c ye atarak tekrar kurulum yapabilirsiniz hata verir ise tekrar hata durumunu atınız yardımcı olurum.

panorama_ömer16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Lenovo K3
Konular
6
Beyler rom şimdilik gayet güzel global ve çinin hyper OS ini denemiş biri olarak bu daha stabil gibi yüklemeyi düşünen arkadaşlar varsa öneririm gayet güzel rom
şimdi bu endonezya pilot sürüm, EEA 1.0.1.0.UMOEUXM romundan daha mı kararlı? Hiç hatayla karşılaştın mı?

Metin95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
0
Bilgisayarına Notepad++ indir daha sonra kur.
Programı kurduktan sonra Fastboot rom dosyasının içinde ki cleanAll dosyasına sağ Click yaparak Notepad ile düzenleyin.

İçin de alta verdiğim satırları silin.

fastboot %* getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *sagit" || echo Missmatching image and device
fastboot %* getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *sagit" || exit /B
1

Sonra yerel disk c ye atarak tekrar kurulum yapabilirsiniz hata verir ise tekrar hata durumunu atınız yardımcı olurum.
Hocam rom dosyasının içinde clean all dosyası yok flash all dosyası var oraya girdiğim zaman sadece resimde 1. Satırdaki yani en üstte ki yeri mi silicem diğer yerler kalacak mı

Ekli dosyalar

• IMG_20240228_002745.jpg
    IMG_20240228_002745.jpg
    4,9 MB · Görüntüleme: 8

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
16
Hocam rom dosyasının içinde clean all dosyası yok flash all dosyası var oraya girdiğim zaman sadece resimde 1. Satırdaki yani en üstte ki yeri mi silicem diğer yerler kalacak mı
Aynen pardon benim dalgınlığıma gelmiş flash all dosyası olacaktı evet dediğim terimde ki satırları sileceksiniz.

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
şimdi bu endonezya pilot sürüm, EEA 1.0.1.0.UMOEUXM romundan daha mı kararlı? Hiç hatayla karşılaştın mı?
Hayır şimdilik hatayla karşılaşmadım isterseniz stabil çıktığında yükleyebilirsiniz:)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam eğer çözüm bulamadıysan mi flashın bu sürümünde Bi deneyin isterseniz bir forumda görmüştüm timeout hatası alan bir kişi bu sürümde hata almamış bende bu sürümle flashlama yapıyorum şuana kadar hiç bir hatayla karşılaşmadım
Mi Flash Tool v20200314 – Xiaomi Tools

Son düzenleme:
Üst Alt