HyperOS Redmi Note 12 Pro Plus (ruby) HyperOS 1.0.2.0 UMOCNXM

xRaven

Return My Queen ♱
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
15 Pro Max
Konular
16
herkese merhaba
redmi note 12 pro 5g cihazıma hyperos global romu yükledim fakat şarjı istediğim gibi gitmiyor sabah 8den 16:00 a kadar en fazla 1 saatlik kullanımım olduğu halde %20 gibi bir şarj harcadı beklemede kendi kendine azalıyormuş gibi eu rom nasıl sizce yükleme yaptım ama fazla kullanma fırsatım olmadı
Hocam HyperOS sürümlü bütün eu romları denedim ruby cihazı için fakat pil konusunda da akıcılık konusunda da beni tatmin etmedi şahsen RajaPathel isimli geliştiricinin yaptıgı eu romlar bunlar ve bu arkadaşın çalışmalarını zerre beğenmedim. EU rom akıcılık vad etmesi gerekirken bu arkadaşın geliştirdiği romlar cihazı çok kasıntı bi hale getirmiş fikrimce. Tabii siz isterseniz deneyebilirsiniz .

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Hocam HyperOS sürümlü bütün eu romları denedim ruby cihazı için fakat pil konusunda da akıcılık konusunda da beni tatmin etmedi şahsen RajaPathel isimli geliştiricinin yaptıgı eu romlar bunlar ve bu arkadaşın çalışmalarını zerre beğenmedim. EU rom akıcılık vad etmesi gerekirken bu arkadaşın geliştirdiği romlar cihazı çok kasıntı bi hale getirmiş fikrimce. Tabii siz isterseniz deneyebilirsiniz .

Bu romda arkadaş hazırlaması,bildiğiniz eu rom,telgramdan link bulup eklemiş, kendi yapmış olsa güncelleme ama güncelleme yok şu an sürüm 0.4 oldu çünkü...

Metin95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
2
Hocam yani siz global rom eu romdan daha iyi mi diyorsunuz pil konusunda standart bir kullaniciyim tiktok, Instagram, Facebook, WhatsApp kullanıyorum günde yarım saatte arama yaparım en fazla fakat hızlı bitiyormus gibi geliyor 1 tanede şirket telefonum var Samsung a32 sürekli mail geliyor arama yapıyorum alıyorum ama sanki onun şarjı daha fazla dayanıyor hyperosta mi bir sıkıntı var çözemedim

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Hocam yani siz global rom eu romdan daha iyi mi diyorsunuz pil konusunda standart bir kullaniciyim tiktok, Instagram, Facebook, WhatsApp kullanıyorum günde yarım saatte arama yaparım en fazla fakat hızlı bitiyormus gibi geliyor 1 tanede şirket telefonum var Samsung a32 sürekli mail geliyor arama yapıyorum alıyorum ama sanki onun şarjı daha fazla dayanıyor hyperosta mi bir sıkıntı var çözemedim
Hocam şarj konusunda Stock EEA Tavsiye ediyorum 😀

xRaven

Return My Queen ♱
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
15 Pro Max
Konular
16
evet hocam bütün eu rom sürümlerini denedim hyperoslu olan 1.0.2.0, 03 ve 04 dü de denedim fakat pil konusunda da akıcılık konusunda da kesinlikle tatmin edemedi beni bu yüzden bende global Çin romunu kullanıyorum gayet memnunum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu romda arkadaş hazırlaması,bildiğiniz eu rom,telgramdan link bulup eklemiş, kendi yapmış olsa güncelleme ama güncelleme yok şu an sürüm 0.4 oldu çünkü...
0.4 sürümünü de denedim hocam daha çok bug doluydu ve akıcılık berbattı geliştirici de bunun farkında.

Ekli dosyalar

• IMG_20240314_150937.jpg
    IMG_20240314_150937.jpg
    209,2 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20240314_150911.jpg
    IMG_20240314_150911.jpg
    236,1 KB · Görüntüleme: 34

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
evet hocam bütün eu rom sürümlerini denedim hyperoslu olan 1.0.2.0, 03 ve 04 dü de denedim fakat pil konusunda da akıcılık konusunda da kesinlikle tatmin edemedi beni bu yüzden bende global Çin romunu kullanıyorum gayet memnunum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

0.4 sürümünü de denedim hocam daha çok bug doluydu ve akıcılık berbattı geliştirici de bunun farkında.

Yeni sürüm yayınladı...

xRaven

Return My Queen ♱
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
15 Pro Max
Konular
16

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
gördüm hocam 40 dakika önce atılmış, onu yüklemeyeceğim güven vermiyor deneyen birisi olursa yorumlasın lütfen

Böyle yazarsan kim yukler ki giggle~~

Yüklemedim bilmiyorum

Kadircan46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi.Eu_multi_Ruby_OS1.0.2.0 UMOCNXM (HyperOS)

ilk defa flaş yapıyorsanız fastboot_first_install toplu dosyasını kullanın.

Ben yükledim gayet güzel tavsiye ederim.

Link açılmıyor reis

Üst Alt