Soru Redmi Note 12 Pro Plus 5g Bootloader Kilidi

Ataberk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9Se
Konular
8
mediatek işlemcili telefonumu günün beklemeden kiliç açmak istiyorum bir kaç uygulama ile denedim ama olmadı hatta ekranda bir yazı çıktı telefon açılırken artık yazı çıkıyor

Your Device Is Corrupt ve tekar güç tuşuna basıp açıyorum. 2 gün önce başvurmuştum 5 gün kaldı imei kapanmasına ise 3 gün var o yüzden imei atmam gerekiyor diğer hattı kullanmadım ama bir kere takıp çıkarmıştım sim kartı sadece eğer o da başladıysa telefonda aktif imei kalmayacak bu gidişle. lütfen yardım edin​

omeraraz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Mİ 13 Ultra
Meslek
İşmakina Operatörü
Konular
2
Yaptığın işlemi tekrar yap düzelmesi lazım bendede öyle oldu düzeldi sakın birdaha o işlemleri yapmayın olmuyor çünki siz normal kilit prosüdürlerini uygulayın 1 haftada bekleyin açın sonra rom kurun ha bu arada eurom kurun hem stabil hem herzaman güncel globaleu rom xaomi.eu değil onu kullanmadım bilmiyorum

Ataberk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9Se
Konular
8
Yaptığın işlemi tekrar yap düzelmesi lazım bendede öyle oldu düzeldi sakın birdaha o işlemleri yapmayın olmuyor çünki siz normal kilit prosüdürlerini uygulayın 1 haftada bekleyin açın sonra rom kurun ha bu arada eurom kurun hem stabil hem herzaman güncel globaleu rom xaomi.eu değil onu kullanmadım bilmiyorum
Bekleyeceğim hocam tekrar denedim gitmedi bu arada yazı farklı bir işlem lazım sanırım

Ü

Üye silindi 265308

Guest
mediatek işlemcili telefonumu günün beklemeden kiliç açmak istiyorum bir kaç uygulama ile denedim ama olmadı hatta ekranda bir yazı çıktı telefon açılırken artık yazı çıkıyor

Your Device Is Corrupt ve tekar güç tuşuna basıp açıyorum. 2 gün önce başvurmuştum 5 gün kaldı imei kapanmasına ise 3 gün var o yüzden imei atmam gerekiyor diğer hattı kullanmadım ama bir kere takıp çıkarmıştım sim kartı sadece eğer o da başladıysa telefonda aktif imei kalmayacak bu gidişle. lütfen yardım edin​

Your Device is corrupted icin cihazı
Fastboot Moda alın
Minimak adb kurun
Kod:
fastboot devices
fastboot oem cdms

Ataberk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9Se
Konular
8
Maalesef Yok ve kayıt işlemini yaptıktan sonra şebekeye gerek yok bl için
Kayıt yaptım bl süresi 5 gün var daha bekeyecegiz o zaman mecburen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maalesef Yok ve kayıt işlemini yaptıktan sonra şebekeye gerek yok bl için
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Herhangi bir ek işleme gerek yok demi hocam kayıt yapmışım galiba

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Kayıt yaptım bl süresi 5 gün var daha bekeyecegiz o zaman mecburen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Herhangi bir ek işleme gerek yok demi hocam kayıt yapmışım galiba
Kayıt yapmışsınız 5 gün kalmış

Üst Alt