Soru Redmi Note 12 Pro Plus 5G Band 20

alimitnick

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Bu band 20 ye takılmayın bu kadar. Band 20 olmasa bile memleketin %80 inden fazla yerde çekme problemi yaşamazsınız.

Köyde bile dağın başında kuş uçmaz kervan geçmez bi yerde RN 12 + 5G cihazımla 4.5 ile yüksek veri hızı ile tel çekiyordu.
Evet dağda çekiyor bende denedim ama ters gibi şehrin bazı noktalarında çekmiyor.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Pro plus modellerinin bulunuyor fakat 5G modellerinde global versiyonu yok diye biliyorum.
Var fakat piyasada çok yok nadir bir cihaz.

Örnek olarak gsmarena dan bakabilirsiniz.

4g bölmesinde china ve international olarak ikiye ayrılmış durum da.

DragonFighter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
yalim
Konular
11
Bu band 20 ye takılmayın bu kadar. Band 20 olmasa bile memleketin %80 inden fazla yerde çekme problemi yaşamazsınız.

Köyde bile dağın başında kuş uçmaz kervan geçmez bi yerde RN 12 + 5G cihazımla 4.5 ile yüksek veri hızı ile tel çekiyordu.
hocam öyle deme :D ben kayın pederime redmi note 12 pro plus aldım. Yaylada 3 ay kalır. ve band 20 den dolayı galiba hat çekiyor ama interneti kullanamıyor. Bana her gün telefon için sövdüğüne yemin edebilirimwasntme~~

alimitnick

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
hocam öyle deme :D ben kayın pederime redmi note 12 pro plus aldım. Yaylada 3 ay kalır. ve band 20 den dolayı galiba hat çekiyor ama interneti kullanamıyor. Bana her gün telefon için sövdüğüne yemin edebilirimwasntme~~
Benim cihazım yaylada oldukça iyi çekiyor doğrusu.

psrker26shw

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Note 11 pro 4g
Konular
7
cihaz kesinlikle destekliyor

Emrah_d

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6 128 Srmk
Meslek
Mekanik Tasarım
Konular
4
Bu şans işi sanırım birazda şanslıysan sıkıntı olmaz gibi benim anne babada da band 20 siz cihaz var 4.5 G de fena çekiyor hemde telekom (:

DragonFighter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
yalim
Konular
11
Bu şans işi sanırım birazda şanslıysan sıkıntı olmaz gibi benim anne babada da band 20 siz cihaz var 4.5 G de fena çekiyor hemde telekom (:
ben eşim ve kayın peder de aynı telefon var. yaylada malesef interneti kullanamıyoruz. Bir daha ki sefere global versiyon dışında kaçak almayacağım.

Üst Alt