HyperOS Redmi note 12 pro +Dirençli Hyper güncellemesi geldi?

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim zaten daha önce rom attım cihaza pc den ama dirençli imei atınca bi çekindim imeiler gider diye ama gitmez diyosanız tamamdır
Gitmez gitmez bende de k60 var direcnli sürekli twrp üzerinden rom degistririm guncelleme geldikçe IMEI gitmedi..sifirlamayayi ise sadece twrp üzerinden yapki IMEI gitmesin

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim zaten daha önce rom attım cihaza pc den ama dirençli imei atınca bi çekindim imeiler gider diye ama gitmez diyosanız tamamdır
Şimdi ekstra olarak ekliyim bu uygulamayı kullanan var mı bilmiyorum ama burda euya resmi olarak hyperos gelmiş gibi gösteriyor şimdi ben euya geçsem sonra ek güncelleme paketi seç diyip hyperos indirip kursam olur mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gitmez gitmez bende de k60 var direcnli sürekli twrp üzerinden rom degistririm guncelleme geldikçe IMEI gitmedi..sifirlamayayi ise sadece twrp üzerinden yapki IMEI gitmesin
Cihazda twrp yok hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-04-23-35-49-376_com.famametric.miui.jpg
    Screenshot_2024-02-04-23-35-49-376_com.famametric.miui.jpg
    339,4 KB · Görüntüleme: 32

cihad zengin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihad
Cihazım
redminote12pro5
Konular
3
eaa ya en baştan beri stabil betadan beri stabil gösteriyor hocam orası nedense anlam verebilmiş değilim şuan bende cihaza eea kuruyorum şimdi otada gelmezse deneyeceğim mifirm sitesinden

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
eaa ya en baştan beri stabil betadan beri stabil gösteriyor hocam orası nedense anlam verebilmiş değilim şuan bende cihaza eea kuruyorum şimdi otada gelmezse deneyeceğim mifirm sitesinden
bl kilidi açık cihazlara ota üzerinden hyperos gelmiyor ki hocam

cihad zengin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihad
Cihazım
redminote12pro5
Konular
3
o şekilde bir söylenti var ancak gelen cihazlarda var garip bir şekilde bl kilidi açık ve cihaza hyperos gelmiş buradaki forumlarda da başka forumlarda da bu şekilde bilgi geçilmiş

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
o şekilde bir söylenti var ancak gelen cihazlarda var garip bir şekilde bl kilidi açık ve cihaza hyperos gelmiş buradaki forumlarda da başka forumlarda da bu şekilde bilgi geçilmiş
Evet öyle bende anlamadım geldi gitti diyen var farklı şeyler söyleyen var bence onlarında bl si kapalı ama açık sanıyor ola bilirler ki bl kilidi açık bi cihaza hyperos geleceğini zannetmiyorum

cihad zengin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihad
Cihazım
redminote12pro5
Konular
3
hiç bir fikrim yok hocam ben şuan yüklüyorum hyperos u büyük ihtimal bana doğrulanamayan güncelleme diyecek ota kısmından nasıl yapacağımıda bilmiyorum twrp de bilmiyorum bakalım hata almayız umarım alırsakta bende konu açacağım :)

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
hiç bir fikrim yok hocam ben şuan yüklüyorum hyperos u büyük ihtimal bana doğrulanamayan güncelleme diyecek ota kısmından nasıl yapacağımıda bilmiyorum twrp de bilmiyorum bakalım hata almayız umarım alırsakta bende konu açacağım :)
Hata alma olmadığınız yüksek eea veya global ise çünkü güncelleyen bi kaç kişi main menüde takılı kalmış beta ve test sürümlerini mi pilot ve test kullanıcıları kura biliyor diye biliyorum iki romda da beta aşamasında hyperos dediğiniz gibi zaten fastboot hali yok güncellemeyi recovery olarak mı indiriyorsunuz tam olarak anlamadım

cihad zengin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihad
Cihazım
redminote12pro5
Konular
3
Hata alma olmadığınız yüksek eea veya global ise çünkü güncelleyen bi kaç kişi main menüde takılı kalmış beta ve test sürümlerini mi pilot ve test kullanıcıları kura biliyor diye biliyorum iki romda da beta aşamasında hyperos dediğiniz gibi zaten fastboot hali yok güncellemeyi recovery olarak mı indiriyorsunuz tam olarak anlamadım
Recovery olarak indiriyorum şuan stabil olarak geldi gösteriyor hocam. Bir keresinde sürüm değiştirmek için ota dan kurulum yapmak istedim doğrulanamayan rom olarak hatalar aldım. Romun hangi bölge olduğunu kontrol ediyordum ancak güncellemeyi yapamıyordum maalesef ki

22101316G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Recovery olarak indiriyorum şuan stabil olarak geldi gösteriyor hocam. Bir keresinde sürüm değiştirmek için ota dan kurulum yapmak istedim doğrulanamayan rom olarak hatalar aldım. Romun hangi bölge olduğunu kontrol ediyordum ancak güncellemeyi yapamıyordum maalesef ki

22101316G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Anladım hocam recovery olarak kuruyorsanız dediğim gibi belki olur belki belki de main menüde takılı kalırsınız deneyip bizede paylaşırsanız sevinirim eğer olursa bende direk eu rom kurup hyperose geçiyim

Üst Alt